روحانی: امروز در نفت و گاز هیچ تحریمی نداریم

رئیس جمهوری در نهمین نشست خبری خود با رسانه های داخلی و خارجی اعلام کرد که در بخش نفت و گاز هیچ تحریمی وجود ندارد.


پس از 108 سال«نفت» موزه دار شد

نخستین موزه صنعت نفت ایران با عنوان «بنزین خانه آبادان» روز (سه‎شنبه، 28دی‌ماه) با حضور حجت الاسلام علی ابراهیمی پور، امام جمعه آبادان، امیرحسین زمانی نیا، معاون امور بین‎الملل و بازرگانی وزیر نفت، عباس کاظمی، معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده‎های نفتی و جمعی از مدیران و مسئولان محلی در آبادان افتتاح شد.


کمیته ساماندهی پرسنل قراردادی‎ نفت تشکیل شدگام بزرگ صنعت نفت برای بهبود معیشت کارکنان قراردادی

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از تشکیل کمیته ساماندهی وضع کارکنان قراردادی وزارت نفت خبر داد و گفت: وضع حقوق و معیشت کارکنان قراردادی به زودی بهبود می‎یابد.


پیرو دستور معاون وزیر در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت و رئیس شورای مرکزی ورزشسکوهای دریایی به امکانات ورزشی تجهیز می‌شود

به دنبال دستور دکتر کریم سلحشور، معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و رئیس شورای مرکزی ورزش و پس از بازدید کارگروه ارزیابی عملکرد اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت از سکوهای دریایی شرکت نفت و گاز پارس؛ به زودی تجهیزات ورزشی مطلوب و متناسب با فضای مذکور طبق استانداردهای خاص در سکوهای دریایی تعبیه خواهد شد.


وزیر نفت:درآمد نفتی کشور تا پایان سال به 41 میلیارد دلار می رسد

وزیر نفت با بیان این که برآورد ما این است که تا پایان سال فروش نفت و میعانات گازی به 41 میلیارد دلار برسد، گفت: البته این بدان معنا نیست که ما 41 میلیارد دلار وصولی داریم زیرا وصولی‌های ما با چند ماه تاخیر حاصل می شود.با حکم وزیر نفت انجام شدتشکیل کارگروه تشخیص عدم مغایرت مصوبات شرکت نفت با مقررات وزارت نفت
مهندس بیژن زنگنه با صدور احکام جداگانه ای اعضای کارگروه تشخیص عدم مغایرت مصوبات هیئت مدیره شرکت ملی نفت با قوانین، مقررات و سیاست ها و راهبردهای وزارت نفت را منصوب کرد.
بیشتر

تحولات صنعت نفت بعد از برجام، ضریب امنیت ملی را افزایش داد
معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت با بیان این که برجام به ما حق انتخاب داد، گفت: با تحولات صنعت نفت بعد از برجام ضریب امنیت ملی افزایش پیدا کرد.
بیشتر

بابت پیام تسلیت به‎ مناسبت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانیوزیر نفت از دبیرکل اوپک تشکر کرد
وزیر نفت از پیام تسلیت دبیرکل اوپک به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی قدردانی کرد.
بیشتر

 
نفت
چند لحظه صبر كنيد
گاز
چند لحظه صبر كنيد
پتروشیمی
چند لحظه صبر كنيد
پالایش و پخش
چند لحظه صبر كنيد
بین الملل
چند لحظه صبر كنيد
 
 


تعداد بازديد اين صفحه: 13860253
تعداد بازديد از سايت: 70799265
تعداد بازديد زيرپورتال: 19965905
اين زيرپورتال امروز: 4411
در امروز: 11561
اين صفحه امروز: 2515خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


مجری سایت : شرکت سیگما