مذاکرات ایران با توتال و میتسویی برای جلب 60 میلیارد دلار سرمایه

ایران در جریان تلاش هایش برای جذب 60 میلیارد دلار سرمایه خارجی باهدف دوبرابر کردن ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی در حال مذاکره با شرکت های میتسویی و توتال است.


وزیر نفت در دانشگاه شیراز:سازمان پژوهش در کشور ایجاد شود

زنگنه با بیان این که باید سازمانی به نام «سازمان پژوهش» در کشور ایجاد شود، گفت: تحقیقات در بخش نفت با یک استاد و یک دانشجو به سامان نمی رسد.


با اهدای لوح سپاس و تندیسدانشگاه شیراز از زنگنه قدردانی کرد

دانشگاه شیراز امروز (سه شنبه، ٢٩ تیرماه 1395) در مراسمی با اهدای لوح سپاس و تندیس از خدمات بیژن زنگنه، وزیر نفت قدردانی کرد.


اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت نفت با جدیت دنبال می شودجهانگیری: باید روی افزایش برداشت از میدان های مشترک متمرکز شویم

معاون اول رئیس جمهوری با انتقاد از سیاستهای سالهای گذشته که منجر به برداشت بیشتر طرف مقابل از میدان های مشترک نفت و گاز شد، گفت: برخی افراد به جای تمرکز در توسعه کشور و افزایش ظرفیت برداشت از میدان های مشترک به دنبال مسائل حاشیه ای بودند.


با سرمایه گذاری 5.4 میلیارد دلاری در سال 95ارزش تولید محصولات پتروشیمی بیش از 5 میلیارد دلار افزایش می یابد

وزیر نفت طرحهای برنامه ریزی شده برای افتتاح در سال 95 را با سرمایه گذاری 5.4 میلیارد دلار و ارزش تولیدات سالانه پتروشیمی را حدود 5.1 میلیارد دلار به قیمت پایه سال 90 اعلام کرد و گفت: اجرای طرح آمونیاک و اوره شهدای مرودشت در دوران تحریم ستودنی است.تامین خوراک پتروشیمی های غرب کشور از سر گرفته می شود
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: خوراک مجتمع های واقع در مسیر خط لوله اتیلن غرب، از اواخر وقت شنبه، دوم مردادماه و پس از تعمیر و راه اندازی، بطور کامل تامین می شود.
بیشتر

کارمزد فروش جایگاه‌های سی ان جی افزایش نمی‌یابد
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران تاکید کرد: وزارت نفت تا امروز برنامه‌ای برای افزایش کارمزد جایگاه‌های عرضه سی ان جی ندارد.
بیشتر

رئیس جمهوری:مصرف بهینه انرژی تحولات بزرگی در مسائل زیست محیطی ایجاد می‌کند
رئیس جمهوری با بیان این که افزایش تولید گاز به 140 میلیون مترمکعب، یکی از اقدامهای دولت یازدهم برای کاهش آلودگی هوا بوده است، گفت: مصرف بهینه انرژی تحولات بزرگی در مسائل زیست محیطی ایجاد می‌کند.
بیشتر

 
نفت
چند لحظه صبر كنيد
گاز
چند لحظه صبر كنيد
پتروشیمی
چند لحظه صبر كنيد
پالایش و پخش
چند لحظه صبر كنيد
بین الملل
چند لحظه صبر كنيد
 
 


تعداد بازديد اين صفحه: 12712101
تعداد بازديد از سايت: 64771972
تعداد بازديد زيرپورتال: 18074199
اين زيرپورتال امروز: 1713
در امروز: 3451
اين صفحه امروز: 865خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


Powered By Sigma ITID.