در چارچوب مدل جدید قراردادهای نفتی ایران انجام می شودمعرفی 52 پروژه صنعت نفت به سرمایه گذاران داخلی و خارجی

پروژه های صنعت نفت در بخش خشکی، دریایی و اکتشاف در قالب مدل جدید قراردادهای نفتی (IPC) در سه نشست ششم تا هشتم کنفرانس تهران معرفی می شوند.


پاسخ به ابهامهای قراردادهای IPCحسینی: شرکت ملی نفت دخالتی در انتخاب شرکا نمی کند

رئیس کمیته بازنگری قراردادهای نفتی با بیان این که IPC قرارداد بیع متقابل نیست، گفت: شرکت ملی نفت دخالتی در انتخاب شرکای ایرانی شرکتهای خارجی نداشته و آنها در انتخاب شرکای توانمند ایرانی آزاد هستند.


وزیر نفت در گفتگویی زنده با شبکه 3 سیما شرکت کردواگذاری 60 درصد از کار صنعت نفت به شرکتهای داخلی

وزیر نفت گفت: شرکتها و سازندگان ایرانی می دانند که اگر سرمایه گذاری در این صنعت رخ دهد بیش از 60 درصد کار به آنها واگذار خواهد شد.


رئیس کمیته بازنگری قراردادهای نفتی:مدل حقوقی قراردادهای IPC کاملا شفاف است

رئیس کمیته بازنگری در قراردادهای نفتی با بیان این که تلاش شده تا در مدل جدید قراردادهای نفتی استراتژی شرکت ملی نفت ایران مورد توجه قرار گیرد، گفت: مدل حقوقی این قراردادها کاملا شفاف بوده و فرایند تصمیم گیری پیچیده ای ندارد.


متن کامل سخنرانی وزیر نفت در کنفرانس تهران

با توجه به اهمیت بالای کنفرانس تهران که از صبح امروز با هدف معرفی مدل جدید قراردادهای جدید صنعت نفت (IPC) در سالن اجلاس سران در حال برگزاری است، فایل کامل سخنرانی بیژن زنگنه، وزیر نفت در زیر می آید.وزیر نفت در حاشیه کنفرانس تهران:ایران بیش از میزان قرارداد به ترکیه گاز نمی دهد
وزیر نفت درباره احتمال افزایش تقاضای گاز از سوی ترکیه با توجه به تنشهای اخیر این کشور با روسیه گفت: ما صرفا می توانیم در چارچوب قراردادی که با ترکیه داریم به آنها گاز بدهیم و با توجه به فصل سرما و افزایش نیازهای داخلی، در صورت تقاضای بیشتر گاز از سوی ترکیه، امکان تامین آن را نداریم.
بیشتر

IPC، فرصتی ناب برای استفاده از ظرفیتهای صنعت نفت70 درصد نفت و گاز قابل استحصال کشور به تولید نرسیده است
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به معادل 345 میلیارد بشکه ذخایر نفت و گاز قابل استحصال در کشورمان به عنوان بزرگترین دارنده منابع نفت و گاز جهان گفت: تاکنون کمتر از 30 درصد از منابع قابل استحصال، بهره برداری و تولید شده است و قراردادهای IPC می تواند فرصتی مناسب برای استفاده از ظرفیتهای موجود باشد.
بیشتر

IPC، پاسخی سازنده به نگرانیهای ناشی از تحریمدولتها در صیانت از امانت نفت مسئولند
معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت: نفت در دست کشور، امانت است و دولتها باید با سیاستگذاریهای صحیح، حداکثر تلاش خود را برای صیانت و حفاظت از این امانت خدادادی به کار بندند.
بیشتر

 
نفت
چند لحظه صبر كنيد
گاز
چند لحظه صبر كنيد
پتروشیمی
چند لحظه صبر كنيد
پالایش و پخش
چند لحظه صبر كنيد
بین الملل
چند لحظه صبر كنيد
 
 
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.عکس روز

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


Powered By Sigma ITID.