از سوی وزیر نفتضوابط اعطای برند جایگاههای سوخت ابلاغ شد

ضوابط اعطای برند جایگاههای سوخت سه شنبه (هفتم اردیبهشت ماه) از سوی وزیر نفت ابلاغ شد.


برای مدیران پروژه آینده صنعت نفتوزیر نفت «مبانی مدیریت پروژه» تدریس می کند

وزیر نفت عصر امروز (چهارشنبه، 8 اردیبهشت ماه) برای تدریس «مبانی مدیریت پروژه» به مرکز توسعه مدیران صنعت نفت می رود، این مرکز با هدف تربیت مدیران جوان در صنعت نفت تشکیل شده است.


معاون وزیر نفت خبردادعلاقمندی شل و بی پی برای سرمایه گذاری در ایران

معاون وزیر نفت با اشاره به تمایل شرکتهای شل و بی پی برای سرمایه گذاری در ایران، گفت: صندوق ضمانت صادرات انگلیس آماده همکاری با ایران و پوشش بیمه ای است.


با رشد 2 برابری نسبت به سال 92ارزش پروژه های جاری پژوهشگاه نفت به 200 میلیارد تومان رسید

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت از رشد چشم افسای تعداد و ارزش پروژه های جاری این مجموعه در 2 سال اخیر خبر داد و گفت: ارزش قراردادهای جاری پژوهشگاه صنعت نفت در سال 94 نسبت به سال 92، با افزایش 2 برابری همراه بوده است.مدیر نظارت بر طرحهای عمرانی مناطق نفتخیز وزارت نفت:اجرای 3 هزار و 400 طرح عام المنفعه وزارت نفت در مدت 14 سال
محسن امیریان از توجه ویژه وزارت نفت به طرحهای کمک به عمران و توسعه زیر ساختهای مناطق نفتخیز کشور گفت و افزود: در مدت 14 سال این مدیریت در نقش جهادسازندگی در وزارت نفت عمل کرده است و این حجم اجرای طرحهای عمرانی بیانگر عزم و اراده وزارت نفت در جهت عمران و آبادانی در مناطق نفتخیز کشور است.
بیشتر

در قالب مدل جدید قراردادهای نفتیارزیابی مقدماتی شرکتها برای حضور در میدانهای نفت و گاز آغاز شد
وزیر نفت از آغاز ارزیابی مقدماتی شرکتها برای حضور در میدانهای نفت و گاز ایران در قالب مدل جدید قراردادهای نفتی از اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: تا زمانی که پیش نویس این مدل از قرارداد نهایی نشود نمی توان مناقصه برگزار کرد.
بیشتر

اقدام و عمل؛ گام وزارت نفت در مسیر جانشین پرورینخستین دوره آموزشی مدیران آینده صنعت نفت آغاز بکار کرد
به دنبال طرح ضربتی پرورش مدیران در حوزه مدیریت پروژه های صنعت نفت که از سال 93 و با دستور وزیر نفت در برنامه این وزارتخانه قرار گرفت، امروز (7 اردیبهشت ماه) و از ساعتی پیش، نخستین دوره آموزشی مدیران آینده این صنعت آغاز به کار کرد.
بیشتر

 
نفت
چند لحظه صبر كنيد
گاز
چند لحظه صبر كنيد
پتروشیمی
چند لحظه صبر كنيد
پالایش و پخش
چند لحظه صبر كنيد
بین الملل
چند لحظه صبر كنيد
 
 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


Powered By Sigma ITID.