وزیر نفت اعلام کرد:سرمایه گذاری 50 میلیارد دلاری برای توسعه میدانهای مشترک گازی و نفتی

وزیر نفت گفت: برای توسعه فازهای باقیمانده پارس جنوبی و اجرای طرحهای غرب کارون باید 50 میلیارد دلار سرمایه گذاری صورت گیرد.


دیدگاه نمایندگان مجلس از چهارگوشه ایران اسلامیتوفیق شگفت وزارت نفت در گازرسانی به روستاها

نمایندگان مجلس در خصوص گازرسانی و توسعه این شبکه در کشور ،اظهار نظرهای متفاوتی کرده اند؛ آنچه از غالب آنها بر می آید، رضایت از توسعه گازرسانی در کشور بخصوص شتاب آن در دولت یازدهم است.


زنگنه در گفتگو با بلومبرگ:ایران به دنبال قیمت عادلانه نفت خام در بازارهای جهانی است

وزیر نفت تاکیدکرد که ایران به دنبال قیمتهای عادلانه نفت خام است و بادرنظر گرفتن شرائط بازار قیمتهای 70 تا 80 دلار برای هر بشکه نفت خام، می تواند منصفانه تلقی شود. وی گفت: اوپک برای تعیین سطح تولید خود نیازی به هماهنگی دیگر تولیدکنندگان ندارد.


زنگنه در گفتگو با شبکه خبری سی ان ان:افزایش تولید نفت خام حق ایران است

وزیر نفت در گفتگوی اختصاصی با شبکه خبری سی ان ان با تاکید بر برنامه ایران برای افزایش تولید و عرضه نفت خود پس از تحریمها گفت: راهبرد حفظ سهم اوپک در بازارهای جهانی کار ساز نبوده است و ما خواهان بازنگری در آن هستیم.


دیدار رئیس جمهوری و اعضای هیئت دولت با مقام معظم رهبریزنگنه: فعالیتهای صنعت نفت در دوران تحریم با قوت پیش رفته است

وزیر نفت در دیدار رئیس جمهوری و اعضای هیئت دولت با مقام معظم رهبری ضمن ارائه گزارشی از دستاوردهای صنعت نفت گفت: صنعت نفت جزء اهداف اصلی تحریمهای دشمنان بود اما توانستیم برنامه ها و فعالیتهای خود را در این شرایط با قوت به پیش ببریم.معاون برنامه ریزی و نظارت برمنابع هیدرکربوری وزیر نفت:کاهش شدت انرژی از جمله اولویتهای برنامه ششم توسعه است
معاون برنامه ریزی و نظارت برمنابع هیدرکربوری وزیر نفت با بیان این‌که ایران از جمله کشورهای پرمصرف انرژی در دنیاست، گفت:کاهش شدت انرژی از جمله اولویتهای برنامه ششم توسعه است.
بیشتر

استقبال ترینیداد و توباگو از حضور در سومین اجلاس سران گازی در تهراناهمیت اجلاس سران GECF در دوره کاهش قیمت نفت دوچندان شده است
معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت گفت: ترینیداد و توباگو از برگزاری سومین اجلاس سران کشورهای صادرکننده گاز در این مقطع تاریخی که قیمت نفت کاهش پیدا کرده استقبال کرد.
بیشتر

آفریقای جنوبی علاقه مند فعالیت در صنایع پتروشیمی ایرانمذاکرات ایران و آفریقای جنوبی برای احداث واحد جی تی ال ادامه می یابد
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به علاقه مندی آفریقای جنوبی برای فعالیت در صنایع پتروشیمی ایران از ادامه مذاکرات دو کشور برای احداث واحد تولید جی تی ال در ایران خبرداد.
بیشتر

 
نفت
چند لحظه صبر كنيد
گاز
چند لحظه صبر كنيد
پتروشیمی
چند لحظه صبر كنيد
پالایش و پخش
چند لحظه صبر كنيد
بین الملل
چند لحظه صبر كنيد
 
 
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.عکس روز


خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


Powered By Sigma ITID.