وزیر نفت خبرداد:مشتریان نفتی ایران آماده پرداخت بدیهای نفتی خود هستند

وزیر نفت از آمادگی شرکتهای خارجی برای بازپرداخت بدهیهای نفتی خود به ایران خبرداد و گفت: مطالبات نفتی ایران احتمالا با یورو دریافت می شود.


معاون وزیر نفت:مشارکت شرکتهای ایتالیایی در طرحهای نفتی منوط به انتقال فناوری است

معاون وزیر نفت، هدف از مشارکت دادن شرکتهای ایتالیایی در صنعت نفت ایران را جذب سرمایه، انتقال فناوری و دانش مدیریت اعلام کرد.


در قراردادهای جدید نفتی ملاک مصوبه دولت استزنگنه: هنوز متن قراردادهای جدید نفتی نهایی نشده است

وزیر نفت با بیان این که متن مدل جدید قراردادهای نفتی یک متن کاملا حقوقی و تخصصی است، تاکید کرد: هنوز قراردادی بر مبنای این مدل امضا نشده و نگرانی در این باره قابل رفع است.


وزیر نفت خبر داد:صنعت نفت برای توسعه به 200 میلیارد دلار سرمایه گذاری نیاز دارد

وزیر نفت از نیاز به سرمایه گذاری 200 میلیارد دلاری برای توسعه صنعت نفت در بخش بالادست و پایین دستی طی سالهای آینده خبر داد و افزود: منابع داخلی برای تامین این مقدار سرمایه کافی نیست و باید از منابع خارجی استفاده کنیم.


با صدور حکمی از سوی وزیر نفتمدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب شد

وزیر نفت طی حکمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و معاون جدید خود را در این بخش منصوب کرد.9 و 10 اردیبهشت ماه 95ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس «شهید تندگویان» برگزار می شود
پارک علم و فناوری خلیج فارس ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (نوآوریهای برتر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی) را در روزهای نهم و دهم اردیبهشت ماه 1395 برگزار می‌کند.
بیشتر

قدردانی وزیر نفت از زحمات صادقانه عباس شعری مقدم
وزیر نفت در حکمی جداگانه از مدیریت بیش از دو سال عباس شعری مقدم در مسند معاون وزیر در امور پتروشیمی و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی قدردانی و تشکر کرد.
بیشتر

معاون وزیر نفت:قیمت گاز برای نیروگاههای برق صادراتی همانند نرخ گاز صادراتی است
معاون برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت گفت: فرمول قیمت گاز برای نیروگاههای برق صادراتی همانند فرمول قیمت گاز صادراتی ایران برای همان منطقه در کشور مقصد خواهد بود.
بیشتر

 
نفت
چند لحظه صبر كنيد
گاز
چند لحظه صبر كنيد
پتروشیمی
چند لحظه صبر كنيد
پالایش و پخش
چند لحظه صبر كنيد
بین الملل
چند لحظه صبر كنيد
 
 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


Powered By Sigma ITID.