پنجشنبه 10 فروردين 1396   06:16:43
|           RSS
 
1396/1/9 چهارشنبه
تمدید مهلت خوداظهاری تأمین کنندگان داخلی در سامانه کالای نفت
براساس اعلام دبیرخانه شورای هماهنگی منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت، مهلت سازندگان و فروشندگان ایرانی کالاها و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت برای خوداظهاری در سامانه کالای نفت تا پایان شهریور ماه 96 تمدید شد.
1396/1/8 سه شنبه
وزیر نفت، رئیس جمهوری را در سفر به روسیه همراهی می‌کند
رئیس جمهوری اسلامی ایران در صدر هیئتی برای ملاقات با مقام‎های جمهوری فدراسیون روسیه امروز راهی مسکو شد.
1396/1/6 يكشنبه
پتروشیمی کردستان؛ بزرگترین سرمایه گذاری صنعتی تاریخ استان
وزیر نفت ساخت پتروشیمی کردستان را بزرگترین سرمایه گذاری صنعتی تاریخی این استان دانست و گفت: با افتتاح این مجتمع افزون بر افزایش و تکمیل زنجیره تولید، شاهد اشتغال‌زایی فراوان در این منطقه هستیم.
1396/1/6 يكشنبه
مجتمع پتروشیمی کردستان افتتاح شد
مجتمع پتروشیمی کردستان، بزرگترین پروژه صنعتی این استان در نخستین روز کاری سال جدید با حضور رئیس جمهوری و وزیر نفت به طور رسمی افتتاح شد.
1395/12/28 شنبه
ممنوعیت جابجایی مدیران صنعت نفت تا پایان انتخابات ریاست جمهوری
وزیر نفت با ابلاغ بخشنامه ای جابجایی مدیران صنعت نفت را تا پایان انتخابات ریاست جمهوری در اردیبهشت ماه 96 ممنوع اعلام کرد.
1395/12/25 چهارشنبه
توسعه صنعت نفت را یگانه سرمشق خود بدانید
وزیر نفت در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و حلول سال نو با صدور پیامی ضمن شادباش این ایام تصریح کرد: ما توسعه صنعت نفت و به طریق اولی بهره برداری منطقی، کارآمد و ارزش آفرین از منابع ملی کشور را یگانه سرمشق خود دانسته و از هیچ کوششی در تحقق این هدف فروگذار نخواهیم کرد.
1395/12/24 سه شنبه
تولید میدان آذر تا 100 هزار بشکه در روز افزایش یابد
وزیر نفت بر ضرورت افزایش تولید میدان مشترک آذر تا 100 هزار بشکه در روز تاکید کرد و گفت: توسعه میدان‎های مشترک و حفظ زنجیره تولید در مسیر اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان ایلام با جدیت دنبال می‎شود.
1395/12/21 شنبه
11 فاز پارس جنوبی در دولت یازدهم وارد مدار تولید می‎شود
وزیر نفت گفت: با وارد مدار شدن 11 فاز پاس جنوبی در دولت تدبیر و امید، مقدار برداشت گاز از این میدان مشترک گازی پیش از پایان دولت یازدهم نسبت به ابتدای فعالیت این دولت، بیش از دو برابر می‌شود و در زمینه تولید روزانه به قطر می‎رسیم.
1395/12/21 شنبه
5 ایستگاه تقویت فشار خط هشتم سراسری به بهره‌برداری رسید
پنج ایستگاه تقویت فشار خط هشتم سراسری، با حضور معاون اول رئیس جمهوری، وزیر نفت، و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، امروز (پنجشنبه، 19 اسفندماه) به‎طور همزمان به بهره‎برداری رسید.
1395/12/18 چهارشنبه
ایران با تدبیر و اتکا به نیروی انسانی خود با جهان تعامل خواهد داشت
وزیر نفت گفت: ایرانی‌ها در انجام اقدامات متبحر هستند و با تدبیر و اتکا به نیروی انسانی خود می توانند به راحتی با جهان تعامل داشته باشند.
1395/12/17 سه شنبه
توسعه جامعه در گرو رسانه سالم است
وزیر نفت با بیان این که برای ساختن ایران، فرزندانمان و نسل نو باید با هم سازش داشته باشیم، گفت: توسعه امری فیزیکی نیست، بلکه به معنای واقعی یک موضوع فرهنگی است و جامعه ای توسعه پیدا می کند که رسانه و اصحاب رسانه سالم داشته باشد.
1395/12/16 دوشنبه
کمک به بهبود شرایط کاری زنان صنعت نفت در اولویت قرار دارد
وزیر نفت با بیان این که از کمک به بانوان تا جایی که در توانم باشد، مضایقه نمی کنم، گفت: بخشی از قدم‌هایی که باید برای خانم‌ها برمی داشتیم را برداشتیم و بقیه کارها به همت و تلاش آنها بستگی دارد.
1395/12/16 دوشنبه
نقش سازنده زنان در تمام عرصه های توسعه قابل تحسین است
وزیر نفت نقش سازنده زنان را در تمام عرصه های توسعه قابل تحسین دانست و گفت: در صنعت نفت کشور با توجه به توانمندی بارز زنان شاغل تلاش زیادی برای حضور جدی آنان در بخش‌های مختلف انجام شده و خوشبختانه تعدادی ازاین زنان فرهیخته در بخش‌های مختلف صنعت حضوری مؤثر دارند.
1395/12/15 يكشنبه
نظام‌نامه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت ابلاغ شد
وزیر نفت نظامنامه جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت را ابلاغ کرد.
1395/12/14 شنبه
سامانه نماگر صنعت نفت فعال شد
وزیر نفت در نامه ای خطاب به معاونان، مدیران عامل چهار شرکت اصلی، مشاوران و مدیران واحدهای ستادی مستقل مواردی را برای ایجاد انضباط مدیریتی در تدوین و بهره گیری از آمار در صنعت نفت ابلاغ کرد.
1395/12/14 شنبه
درخشش دستاوردهای نفتی برجام انکار ناپذیر است
معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت با اشاره به سیاه‌نمایی‌های انجام شده در بحث برجام گفت: در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و پخش و پالایش هیچ گونه سیاه‌نمایی نشده است و اساسا امکان سیاه‌نمایی در این بخش وجود ندارد.
1395/12/14 شنبه
ایران امسال به باشگاه صادرکنندگان پایدار فرآورده‎های نفتی پیوست
ایران در 10 ماه نخست امسال به طور میانگین روزانه 450 هزار بشکه فرآورده نفتی صادر کرد؛ درحالی که در سال 92 وارد کننده فرآورده‎های نفتی بود.
1395/12/11 چهارشنبه
پرداخت 2 تا 4 میلیون تومان کمک رفاهی به کارکنان مدت موقت صنعت نفت
با دستور و تاکید وزیر نفت و تصویب شورای اداری و استخدامی صنعت نفت، کمک رفاهی مستقیم به کارکنان قراردادی مدت موقت این صنعت پرداخت می شود.
1395/12/10 سه شنبه
گاز در قلب سیستان و بلوچستان جریان می یابد
خط انتقال گاز به زاهدان تا ساعتی دیگر با حضور دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری به صورت رسمی افتتاح می شود.
1395/12/10 سه شنبه
مشعل گاز در سیستان و بلوچستان روشن شد
مشعل گاز در استان سیستان و بلوچستان دقایقی پیش با حضور دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری روشن شد.
123>>>
نسخه قابل چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


مجری سایت : شرکت سیگما