English site
چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397   01:39:52
|           RSS
 
:.
هفته آینده، نتایج آزمون استخدامی نفت اعلام می‌شود مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران از اعلام نتایج آزمون استخدامی این شرکت درهفته آینده خبر داد و گفت: به این ترتیب پذیرفته شدگان نهایی از اوائل سال آینده، کار خود را به صورت رسمی آغاز می‌کنند.
  
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، عباس خنیفر مدیر توسعه منابع انسانی این شرکت با بیان این مطلب افزود: در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت که 30 و 31 تیرماه سال جاری برگزار شد، حدود 120 هزار نفر شرکت کردند و از این تعداد، حدود هشت هزار نفر به آزمون شغلی و مصاحبه استخدامی دعوت شدند که در نهایت چهار هزار و 907 نفر جذب خواهند شد.

وی تصریح کرد: شروع به کار پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پس از طی کامل مراحل تشریفات استخدامی از جمله اخذ تائیدیه هسته گزینش، تائیدیه مدرک تحصیلی، طب صنعتی، تائیدیه عدم سوء پیشینه و ... امکان پذیر خواهد بود و آنها از ابتدای سال آینده آغاز به کار خواهند کرد.

به گفته خنیفر، پس از شروع به کار نیروهای جدیدالاستخدام مجددا نسبت به تهیه تراز نیروی انسانی اقدام می شود و بر اساس این تراز، نیاز سال 91 احصا و بر مبنای نیاز جدید نسبت به اخذ مجوز جذب جدید اقدام خواهد شد.

نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و کلیه اطلاعات لازم در این زمینه، از طریق پایگاه اینترنتی آزمون به نشانی azmoon.nioc.ir اطلاع رسانی می شود.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران

خبرهای مرتبط:
نکات ضروری معاینات طب صنعتی برای داوطلبان استخدامی نفت
بیشتر
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما