English site
يكشنبه 2 ارديبهشت 1397   09:20:07
|           RSS
 
:.
چهارشنبه 25 خرداد 1390 سامانه آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران آغاز به کار کرد

با آغاز به کار سایت اطلاع‌رسانی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران، از روز دوشنبه (30 خرداد) شرایط جذب نیروهای مورد نیاز این شرکت در مناطق عملیاتی، محروم و خارج از کلانشهر تهران اعلام خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز جهت خدمت در مناطق عملیاتی، محروم و خارج از کلانشهر تهران، شرکت ملی نفت ایران، از بین واجدین شرایط (صرفا مرد) در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی اقدام به جذب نیروی انسانی خواهد کرد.

نیروی انسانی مورد نیاز در رشته‌های مختلف ازجمله مهندسی نفت، شیمی، صنایع ، مکانیک، کامپیوتر، عمران و مدیریت از طریق برگزاری آزمون‌های کتبی و روانشناختی، مصاحبه فنی – تخصصی، طب صنعتی و گزینش انتخاب می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اطلاع‌رسانی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت به نشانی http://azmoon.nioc.ir  مراجعه کنند.

براساس این گزارش، با راه‌اندازی این سامانه  واجدین شرایط می‌توانند مشخصات خود را درآن ثبت کرده و پس از بازنگری بر روی مسائلی چون شرایط سنی و شرایط مدرک تحصیلی از نظر موارد مختلف مانند معدل، دانش آموختگان مورد نظر جذب خواهند شد.


بیشتر
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما