English site
دوشنبه 31 ارديبهشت 1397   01:47:36
|           RSS
 


اعضای جدید هیئت مدیره شرکت ملی گاز منصوب شدند

1395/6/23 سه‌شنبه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (MOP)بیژن زنگنه، وزیر نفت، روز(یکشنبه، 21 شهریورماه) در احکام جداگانه ای جعفر حیدر اصفهانی و حسن منتظر تربتی را به عنوان اعضای اصلی و بهزاد بابازاده را به عنوان عضو علی البدل هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران منصوب کرد.

احکام جداگانه زنگنه برای اعضای اصلی و علی البدل

در احکام جداگانه وزیر نفت خطاب به حسن منتظر تربتی، جعفر حیدر اصفهانی به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران آمده است:

با عنایت به حسن تجربه و تخصص جنابعالی، به استناد ماده 5 قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت مصوبه 91/2/19 مجلس شورای اسلامی و مواد 17 و 18 اساسنامه شرکت ملی گاز ایران، حسب اختیار تفویضی به اینجانب در جلسه مورخ 1392/5/27 مجمع عمومی این شرکت، به موجب این حکم به سمت «عضو اصلی هیئت مدیره» برای مدت سه سال منصوب می شوید.

امید است با اتکال به ایزد متعال و تعامل با دیگر اعضای هیئت مدیره و کارکنان صدیق و وظیفه شناس آن شرکت در انجام امور و اهداف عالیه شرکت موفق و موید باشید.

همچنین در حکم وزیرنفت به بهزاد بابازاده به عنوان عضو علی البدل هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران آمده است:

با عنایت به حسن تجربه و تخصص جنابعالی، به استناد ماده 5 قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت مصوبه 91/2/19 مجلس شورای اسلامی و مواد 17 و 18 اساسنامه شرکت ملی گاز ایران، حسب اختیار تفویضی به اینجانب در جلسه مورخ 1392/5/27 مجمع عمومی این شرکت، به موجب این حکم به سمت «عضو علی البدل هیئت مدیره» برای مدت سه سال منصوب می شوید.

امید است با اتکال به ایزد متعال و تعامل با دیگر اعضای هیئت مدیره و کارکنان صدیق و وظیفه شناس آن شرکت در انجام امور و اهداف عالیه شرکت موفق و موید باشید.


همچنین وزیر نفت در احکامی جداگانه از زحمات عزیز الله رمضانی و ناصر ابراهیمی به عنوان اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران قدردانی کرد.

در حکم وزیر نفت به عزیزالله رمضانی آمده است:

از آنجا که در پی ابلاغ قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های اجرایی، امکان ادامه استفاده از خدمات جنابعالی به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران ممکن نیست، لذا بدینوسیله وظیفه خود می داند که در پایان مدت عضویت جنابعالی در هیئت مدیره به عنوان عضو اصلی، از زحمات و خدمات ارزشمند آن جناب، قدردانی و تشکر کرده و از خداوند قادر متعال برای جنابعالی در ادامه خدمت خود در شرکت توفیق مسئلت نمایم.

در حکم وزیر نفت به ناصر ابراهیمی آمده است:

از آنجا که در پی ابلاغ قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های اجرایی، امکان ادامه استفاده از خدمات جنابعالی به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران ممکن نیست، لذا بدینوسیله وظیفه خود می داند که در پایان مدت عضویت جنابعالی در هیئت مدیره به عنوان عضو علی البدل، از زحمات و خدمات ارزشمند آن جناب، قدردانی و تشکر کرده و از خداوند قادر متعال برای جنابعالی در ادامه خدمت خود در شرکت توفیق مسئلت نمایم.

نسخه قابل چاپ
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما