English site
شنبه 26 آبان 1397   18:38:20
|           RSS
1397/8/26 شنبه
زنگنه از مدیران ارشد بازنشسته وزارت نفت قدردانی کرد
وزیر نفت در پیام‎هایی جداگانه‎، از آن دسته از مدیران ارشد وزارت نفت که نظر به اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، همکاری‎ تمام‎وقت‎شان با این وزارتخانه خاتمه یافته است، قدردانی کرد.
1397/8/26 شنبه
پیام تسلیت وزیر نفت در پی درگذشت مدیرعامل و معاون سازمان تامین اجتماعی
وزیر نفت در پیامی درگذشت سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین، معاون حقوقی و پارلمانی این سازمان را تسلیت گفت.
1397/8/19 شنبه
فعالیت کمیته های نظارتی و فنی مشترک اوپک و غیر اوپک متوقف شود
وزیر نفت با ارسال نامه‌ای به محمد سانوسی بارکیندو، دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) با تاکید بر این که کمیته JMMC و JTC در ماه‌های اخیر از اهداف اولیه تشکیل خود فاصله گرفته است، گفت: کار این دو کمیته نمی‌تواند حافظ منافع جمعی اوپک باشد و باید کار خود را متوقف کند.
1397/8/2 چهارشنبه
شاهکار دولت و شورای شهر برای کاهش آلودگی هوای کلانشهرها
طرح افزایش ۲ هزار دستگاه واگن جدید به ناوگان قطار شهری با امضای قراردادهایی بین شرکت‎ بهینه‎سازی مصرف سوخت، شهرداری‎های ۹ کلانشهر و سازمان¬های قطار شهری در حالی آغاز شد که وزیر نفت از آن به عنوان شاهکار دولت و شورای شهر برای کاهش آلودگی هوای تهران و کلان شهرها نام برد.
1397/7/30 دوشنبه
افزایش قیمت نفت اقتصاد جهانی را سخت تحت تاثیر قرار می‌دهد
وزیر نفت، ناتوانی عربستان و روسیه در تولید نفت بیشتر و جایگزین کردن سهم ایران را سبب نگرانی بازار دانست و گفت: افزایش قیمت نفت اقتصاد جهانی را سخت تحت تاثیر قرار می‌دهد.
1397/7/25 چهارشنبه
ایران همواره امنیت عرضه را برای بازار جهانی نفت تضمین کرده است
1397/7/18 چهارشنبه
پیش‌اطلاعیه عرضه نفت‌خام در رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران
شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد تا پایان مهرماه امسال، نسبت به عرضه یک میلیون بشکه نفت خام در رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران اقدام کند.
1397/7/9 دوشنبه
قرارداد ساخت مخازن ذخیره‌سازی نفت خام جاسک امضا شد
قرارداد ساخت مخازن ذخیره‎سازی نفت خام و تاسیسات جانبی در بندرجاسک با ظرفیت ۱۰ میلیون بشکه با هدف ایجاد زیرساخت های لازم برای صادرات نفت خام از دریای عمان، میان شرکت متن و دو شرکت داخلی امضا شد.
1397/7/7 شنبه
ادای احترام وزیر نفت به شهدای حادثه تروریستی اهواز
1397/7/2 دوشنبه
خواب آمریکا برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران هیچگاه تعبیر نمی‌شود
وزیر نفت با بیان این که فشارهای آمریکا دلیل افزایش قیمت نفت است، گفت: خواب آمریکا برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران هیچگاه تعبیر نمی‌شود.
1397/6/13 سه‌شنبه
۲ واحد پتروشیمی و یک فاز نیروگاهی در عسلویه به بهره برداری رسید
فاز سوم پتروشیمی پردیس، پتروشیمی مرجان و فاز یک نیروگاه مجتمع پتروشیمی دماوند امروز سه شنبه (13 شهریورماه) از سوی رئیس جمهوری در عسلویه به بهره‌برداری رسمی رسید.
1397/5/21 يكشنبه
ممنوعیت خرید ۸۴ قلم کالای خارجی دارای مشابه داخلی در صنعت نفت
وزیر نفت در ابلاغیه‌ای خرید ۸۴ قلم کالا و تجهیزات خارجی مورد نیاز صنعت نفت که دارای تولید مشابه داخلی هستند را ممنوع کرد.
1397/5/20 شنبه
دومین نامه وزیر نفت به رئیس دوره ای کنفرانس اوپک
وزیر نفت در نامه به رئیس دوره‌ای اوپک ضمن یادآوری خطای نظارتی کمیته مشترک وزارتی نظارت بر توافق اوپک و غیراوپک تاکید کرد: ضروری است کمیته مشترک وزارتی نظارت بر توافق اوپک – غیراوپک (JMMC) از هرگونه تلاش برای بازتوزیع مازاد پایبندی میان کشورهای اوپک یا میان کاهش تعهدات تولید اوپک و غیراوپک پرهیز کند.
1397/5/17 چهارشنبه
پیام تبریک وزیر نفت به مناسبت روز خبرنگار
وزیر نفت در پیامی با تبریک روز خبرنگار گفت: باور دارم تلاش خبرنگاران برای آگاهی عمومی و روشن شدن مسیر توسعه کشور، سبب‌ساز تقویت روحیه امیدواری در جامعه و احیای اعتماد اجتماعی به عنوان پیش‌نیازهای پیشرفت و توسعه می‌شود.
1397/4/25 دوشنبه
دو نامه مهم وزیر نفت به رئیس کنفرانس اوپک و وزیر صنعت، انرژی و منابع معدنی عربستان
وزیر نفت در دو نامه جداگانه در پاسخ به نامه های وزیر انرژی امارات به عنوان رئیس دوره ای کنفرانس اوپک و وزیر صنعت، انرژی و منابع معدنی عربستان، بر پایبندی اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت به تعهدات خود و جلوگیری از تفسیرهای مختلف از تصمیمات اوپک تاکید کرد.
1397/4/13 چهارشنبه
۲۱۷ نفر از نمایندگان مجلس از مواضع وزیر نفت در نشست اوپک حمایت کردند
۲۱۷ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از تلاش‌های وزیر نفت و مواضع وی در یکصد و هفتاد و چهارمین نشست عادی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) تشکر و قدردانی کردند.
1397/4/9 شنبه
فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس افتتاح شد
فاز دوم پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج‌فارس با ظرفیت تولید ۱۲ میلیون لیتر بنزین یورو ۵ با حضور رئیس‌جمهوری و وزیر نفت افتتاح شد.
1397/4/2 شنبه
تاکید بر پایبندی ۱۰۰درصدی اعضا به توافق کاهش تولید
یکصد و هفتاد و چهارمین نشست اوپک با تاکید بر پایبندی 100 درصدی اعضا به توافق کاهش تولید به کار خود پایان داد.
1397/3/30 چهارشنبه
ثبات بازار نفت در گرو اقتدار اوپک و سیاست‎زدایی از بازار نفت
وزیر نفت در سخنرانی خود در هفتمین سمینار بین‎المللی اوپک، بار دیگر بر استقلال اوپک، لزوم حفظ امنیت تولیدکننده و مصرف‎کننده در بازار نفت و سیاست‎زدایی از این سازمان به منظور ثبات بازار تاکید کرد.
1397/3/30 چهارشنبه
مشکل فعلی بازار نفت، تنش‎های سیاسی است
وزیر نفت به منظور شرکت در هفتمین سمینار بین المللی اوپک و یکصد و هفتاد و چهارمین نشست دوره ای این سازمان عصر دیروز وارد وین شد.
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1209
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768