سلامت
1397/5/28 يكشنبه
نمایشگر موبایل چگونه چشمان شما را می‌کُشد؟
به عقیده محققان منبع نور زیاد ناشی از خورشید و موبایل (انواع ابزارهای الکترونیکی) با ایجاد اختلال در ساعت زیستی بدن، متهم ردیف اول در نابودی چشم انسان است.
1397/5/22 دوشنبه
مبتلایان به آرتروز بخوانند
اُستئوآرتریت یا ورم مفاصل بیماری شایعی است که درد،سفتی و تورم مفاصل از علائم آن است که به گفته متخصصان رعایت یک رژیم غذایی خاص در کاهش آن مؤثر است.
1397/5/14 يكشنبه
تفریحی که رگ های قلب را باز می کند
بر اساس یافته محققان، سونا به کاهش فشار خون و باز شدن رگ های قلبی کمک می کند تا آنجا که کارشناسان با وجود گرمای هوا در فصل تابستان، استفاده از سونای آب گرم برای بازه زمانی کوتاه بین ۵ الی ۱۵ دقیقه را برای حفظ سلامت بدن و جلوگیری از ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها مفید می‌دانند.
1397/5/13 شنبه
تاثیر نوشتن احساسات مثبت بر کاهش استرس و اضطراب
نتایج مطالعات حاکی از آن است که نوشتن احساسات مثبت در کاهش استرس و اضطراب موثر است.
1397/5/13 شنبه
حرکات پایه‌ای که به کاهش وزن کمک می‌کنند
برخی از حرکات ورزشی پایه‌ای برای کاهش وزن و افزایش آمادگی جسمانی بدن مفید هستند. این حرکات نیاز به تجهیزات خاصی ندارند و می‌توان آنها را حتی در خانه نیز انجام داد.
1397/4/27 چهارشنبه
دیابت شوخی ندارد!
تعداد افراد مبتلا به دیابت در کشور حدود 7 میلیون نفر برآورد می شود و هر سال نیز این آمار در حال افزایش است، دیابت به عنوان قاتل خاموش با کسی شوخی ندارد! بنابراین باید به سرعت با یک برنامه ملی برای پیشگیری و کنترل آن وارد عمل شد.
1397/4/24 يكشنبه
5 توصیه برای ورزش در هوای گرم
با افزایش‌ دمای هوا بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که فعالیت فیزیکی زیادی نداشته باشند. با رعایت نکات خاصی می‌توان انگیزه برای ورزش کردن در هوای گرم را حفظ کرد.
1397/4/23 شنبه
مقابله با آسم با بیشتر مصرف کردن میوه و سبزیجات
طبق نتایج یک مطالعه جدید، رژیم غذایی سرشار از میوه، سبزیجات و غلات کامل به کاهش علائم آسم کمک می کند.
1397/3/25 جمعه
توصیه‌های پزشکی هنگام تماشای مسابقات جام جهانی
تماشای بازی فوتبال به جهت حساسیت و علاقه‌ای که طرفدارانش نسبت به آن دارند، در سلامت بینندگانش تأثیرگذار است. ازآن‌جهت که سلامتی جسم و روح به یکدیگر وابسته هستند، تماشای درست و سالم بازی‌های فوتبال می‌تواند بر سلامت روانی، جسمی و احساسی شما تأثیر بگذارد.
1397/3/6 يكشنبه
تاثیر ورزش پاها بر سلامت سیستم عصبی بدن
مطالعات جدید نشان داده است که ورزش پاها بر سلامت مغز و سیستم عصبی تاثیر مثبت می‌گذارد. سلامت سیستم عصبی به سیگنال‌هایی وابسته است که از عضلات بزرگ بدن مانند عضلات پاها به مغز فرستاده می شوند.
1234567>>>

نسخه قابل چاپ

 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما