سلامت
1396/11/11 چهارشنبه
توصیه هایی برای کارکنان اقماری و اعضای خانواده هایشان!
روی سکوهای دریایی، دکل‌های حفاری و مناطق عملیاتی جنوب کشور کار می‌کنند؛ به دور از خانواده‌های‌شان و چون سربازانی غیور برای ایران آباد، آزاد و سربلند در تلاشند، اینان مردان صنعت نفت اند که همواره جزئی از خانواده بزرگ صنعت نفت بودن را افتخار می دانند.
1396/11/11 چهارشنبه
از پیری زودرس در امان بمانید!
محافظت از پوست به دلیل تأثیر بسیار زیادی که در زیبایی انسان دارد، حائز اهمیت است. دکتر علی مصطفوی، متخصص تغذیه، جهت محافظت از پوست، توصیه‌هایی برای شما دارد.
1396/11/10 سه‌شنبه
من لجبازم!
حتماً تاکنون با افراد لجباز سر و کار داشته اید، چه در محیط کار و چه در بین دوستان و اطرافیان خود. دکتر سیامک نویری، متخصص روان‌شناسی بالینی از آمریکا در خصوص لجبازی و ویژگی‌های افراد لجباز، همچنین راهکارهایی برای رویارویی با این عارضه روانی، می گوید.
1396/11/8 يكشنبه
رژیم تک غذایی ممنوع!
خیلی از ما برای رسیدن به وزن ایده آل راه‌های مختلفی را امتحان می‌کنیم، از گوشواره‌های لاغری و طب سوزنی گرفته تا رژیم‌های عجیب و غریب غذایی مثل رژیم پروتئین! این در حالی است که بسیاری از ما نه تنها نقش تعیین کننده «شیوه زندگی» خود را فراموش کرده‌ایم، بلکه اغلب تعریف درستی از تغذیه سالم نداریم! نکته‌ای که دکتر علی مصطفوی، متخصص تغذیه و دارنده دکترای تخصصی تغذیه، درباره آن توضیح می‌دهد.
1396/10/30 شنبه
چگونه عصبانیت‌مان در محیط کار را کنترل کنیم/ وارد دودستگی‌ها نشوید!
بگومگوها در هر فضای اجتماعی امکان بروز دارد و محیط کار هم از این قاعده مستثنی نیست.
1396/5/25 چهارشنبه
امروز زمان ترک سیگار را مشخص کنید
همه ما از خطراتی که سیگار کشیدن برای سلامتی دارد باخبر هستیم، اما با این حال ترک این عادت به هیچ عنوان کار ساده ای نیست.
1396/5/4 چهارشنبه
گرمازده نشوید!
این روزها، روزهای گرمازدگی است و اگر تدبیری برای آن اندیشیده نشود، مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.
1396/3/10 چهارشنبه
بایدها و نبایدهای ماه رمضان
اگر به فکر سلامت خود در ماه مبارک رمضان هستید، این تصویر به شما کمک می کند.
1395/9/30 سه‌شنبه
تردمیل، مناسب برای زمستان
شاید شما جزو افرادی هستید که با آغاز سرمای زمستانی و بارش برف ورزش را کنار می‌گذارند اما برخی افراد با وجود سردی هوا، ورزش را ترک نکرده و خارج از خانه به دویدن یا راه رفتن مشغول می‌شوند.
1395/9/15 دوشنبه
نکاتی در خصوص ورزش در سرما
برخی تحقیقات نشان می دهد ورزش های معتدل می تواند در فصل سرد سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از ابتلا به بیماری های فصل سرد بکاهد.
123456>>>

نسخه قابل چاپ

 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما