سلامت
1397/11/28 يكشنبه
مزایای فوق العاده چای سبز
چای بعد از آب مصرفی ترین نوشیدنی جهان است. با این حال، ۷۸ درصد از چای مصرف شده در سراسر جهان چای سیاه است و فقط ۲۰ درصد چای سبز است. انواع چای، به استثنای چای گیاهی، از برگ های خشک تهیه می شود. سطح اکسیداسیون برگ ها نوع چای را تعیین می کند.
1397/11/24 چهارشنبه
مواد خوراکی مفید در کاهش قندخون افراد دیابتی
به گفته متخصصان، راه های طبیعی زیادی برای کمک به کاهش قندخون برای افراد دیابتی وجود دارد.
1397/11/23 سه‌شنبه
۱۲ علت خستگی مفرط و راه های غلبه بر آن ها
آیا شما توانایی انجام کارهای تان را ندارید و بلافاصله از انجام کارهای روزمره تان خسته می شوید؟ خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم.
1397/11/15 دوشنبه
دویدن روزانه منجر به کاهش استرس می شود
مطالعه جدید نشان می دهد دویدن تاثیرات منفی استرس حاد را بر هیپوکامپ مغز که بخش مربوط به یادگیری و حافظه است کاهش می دهد.
1397/11/13 شنبه
ارتباط ۲۴ نوع سرطان با دخانیات
محمدرضا مسجدی، در حاشیه همایش سیگار و سیاست‌گذاری سلامت‌محور  در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی تهران، اظهار داشت: ۵۴ بیماری و ۲۴ نوع سرطان ارتباط با استعمال دخانیات دارد و باید اقدامات لازم هرچه بیشتر جهت پیشگیری از استعمال دخانیات در کشور انجام شود.
1397/11/13 شنبه
ارتباط بیماری های مزمن و افزایش ریسک ابتلا به سرطان
طبق نتایج جدید، برخی بیماری های مزمن نظیر فشارخون بالا، بیماری قلبی و دیابت عامل بیش از یک پنجم موارد ابتلا به سرطان و بیش از یک سوم مرگ و میر ناشی از سرطان هستند.
1397/11/9 سه‌شنبه
۷عامل خطر بروز بیماری‌های قلبی/ مردان جوان مراقب باشند
دبیر انجمن علمی توانبخشی قلبی، عروقی و ریوی ضمن هشدار در مورد کاهش سن ابتلا به بیماری‌های قلبی به ویژه در بین مردان جوان، گفت: پیشگیری اولیه و ثانویه از بیماری‌های قلبی امری ضروری است.
1397/11/9 سه‌شنبه
راه های کنترل فشارخون را بشناسید
طبق اعلام انجمن قلب آمریکا، فشارخون بالا کنترل نشده بسیار خطرناک است و حتی می تواند منجر به مرگ شود.
1397/11/7 يكشنبه
۴ نشانه احتمالی آسم
آسم از بیماری‌های مزمن ریوی است که درمانی برای آن وجود ندارد اما با راهکارهای ساده‌ای می‌توان علائم آن را به میزان قابل توجهی کنترل کرد.
1397/11/6 شنبه
خوراکی‌هایی برای تقویت سلامت کلیه‌ها
از آنجایی که التهاب می تواند موجب بیماری کلیوی شود، افزودن زنجبیل به رژیم غذایی روزانه می تواند اقدامی موثر برای مقابله با این شرایط باشد.
123456789>>>

نسخه قابل چاپ