سلامت
1397/8/7 دوشنبه
محافظت از کبد با روغن جوانه گندم
آسیب‌های ناشی از انواع و اقسام مواد شیمیایی در دسترس بشر، امری است که باید به‌دقت مورد توجه قرار گیرد. پژوهشگران آسیب‌های کبدی ناشی از یک ماده شیمیایی مهم را ارزیابی و استفاده از روغن جوانه گندم را برای دفاع در برابر آن توصیه کرده‌اند.
1397/6/13 سه‌شنبه
با این سبزیجات کلیه را تقویت کنید
کلیه ها اندام مهمی هستند که تقویت و بهبود عملکرد آنها اهمیت زیادی دارد، در این مطلب به چند سبزی مهم که به بهبود عملکرد کلیه ها کمک می کنند اشاره می شود.
1397/6/5 دوشنبه
نشستن بیش از 15دقیقه ممنوع
افرادی که کارمند هستند و در اداره کار می‌کنند، بیشتر زمان روز می‌نشینند و فعالیت فیزیکی خاصی ندارند. این مساله تاثیر منفی بر سلامت این افراد دارد.
1397/6/4 يكشنبه
راه های افزایش سلامت قلب زنان را بشناسید
در حالی که در مجموع نرخ کل مرگ و میر ناشی از بیماری قلبی در سال های اخیر کاهش یافته است، اما در مورد زنان، این نرخ همچون قبل ثابت باقی مانده است.
1397/5/28 يكشنبه
نمایشگر موبایل چگونه چشمان شما را می‌کُشد؟
به عقیده محققان منبع نور زیاد ناشی از خورشید و موبایل (انواع ابزارهای الکترونیکی) با ایجاد اختلال در ساعت زیستی بدن، متهم ردیف اول در نابودی چشم انسان است.
1397/5/22 دوشنبه
مبتلایان به آرتروز بخوانند
اُستئوآرتریت یا ورم مفاصل بیماری شایعی است که درد،سفتی و تورم مفاصل از علائم آن است که به گفته متخصصان رعایت یک رژیم غذایی خاص در کاهش آن مؤثر است.
1397/5/14 يكشنبه
تفریحی که رگ های قلب را باز می کند
بر اساس یافته محققان، سونا به کاهش فشار خون و باز شدن رگ های قلبی کمک می کند تا آنجا که کارشناسان با وجود گرمای هوا در فصل تابستان، استفاده از سونای آب گرم برای بازه زمانی کوتاه بین ۵ الی ۱۵ دقیقه را برای حفظ سلامت بدن و جلوگیری از ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها مفید می‌دانند.
1397/5/13 شنبه
تاثیر نوشتن احساسات مثبت بر کاهش استرس و اضطراب
نتایج مطالعات حاکی از آن است که نوشتن احساسات مثبت در کاهش استرس و اضطراب موثر است.
1397/5/13 شنبه
حرکات پایه‌ای که به کاهش وزن کمک می‌کنند
برخی از حرکات ورزشی پایه‌ای برای کاهش وزن و افزایش آمادگی جسمانی بدن مفید هستند. این حرکات نیاز به تجهیزات خاصی ندارند و می‌توان آنها را حتی در خانه نیز انجام داد.
1397/4/27 چهارشنبه
دیابت شوخی ندارد!
تعداد افراد مبتلا به دیابت در کشور حدود 7 میلیون نفر برآورد می شود و هر سال نیز این آمار در حال افزایش است، دیابت به عنوان قاتل خاموش با کسی شوخی ندارد! بنابراین باید به سرعت با یک برنامه ملی برای پیشگیری و کنترل آن وارد عمل شد.
12345678>>>

نسخه قابل چاپ