سلامت
1396/3/10 چهارشنبه
بایدها و نبایدهای ماه رمضان
اگر به فکر سلامت خود در ماه مبارک رمضان هستید، این تصویر به شما کمک می کند.
1395/9/30 سه شنبه
تردمیل، مناسب برای زمستان
شاید شما جزو افرادی هستید که با آغاز سرمای زمستانی و بارش برف ورزش را کنار می‌گذارند اما برخی افراد با وجود سردی هوا، ورزش را ترک نکرده و خارج از خانه به دویدن یا راه رفتن مشغول می‌شوند.
1395/9/15 دوشنبه
نکاتی در خصوص ورزش در سرما
برخی تحقیقات نشان می دهد ورزش های معتدل می تواند در فصل سرد سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از ابتلا به بیماری های فصل سرد بکاهد.
1395/9/5 جمعه
9 علت کاهش حافظه
کمبود خواب، برخی داروها، بی تحرکی و حتی استرس می توانند باعث ضربه کوتاه مدت به حافظه شوند. ولی خوشبختانه مغز انعطاف پذیر است و این شرایط را تغییر و بهبود می بخشد.
1395/6/26 جمعه
بیماران قلبی روزانه بیش از یک لیتر مایعات مصرف نکنند
دبیر علمی هجدهمین کنگره بین المللی تازه‌های قلب و عروق ایران، نسبت به مصرف زیاد مایعات در بیماران مبتلا به نارسایی قلبی هشدار داد.
1395/4/9 چهارشنبه
کمبود ویتامین دی چه بر سرتان می آورد؟
ویتامین دی از آن دست ویتامین هایی است که تا کمبودش در آزمایش خون اعلام نشود، جدی گرفته نمی شود. اما کمبود این ویتامین در بدن عوارض خطرناکی دارد که اگر با این عوارض آشنا شوید، حتما فکری به حالش می کتید.
1395/1/17 سه شنبه
مار و پله سلامت!
تصویر مقابل یا همان مار و پله سلامت، می تواند نکات خوبی را به برنامه روزانه تان اضافه کند.
1394/11/12 دوشنبه
درمان دیابت با پوست لیمو
پوست لیمو حاوی مقادیر زیادی فلاونوئید و پلی فنول است که به کنترل سطح گلوکز خون کمک می کند و برای بیماران مبتلا به دیابت بهترین درمان است.
1394/11/12 دوشنبه
استرس، پَر !
اضطراب و استرس، پاسخ‌های فیزیکی و احساسی به خطر است. موارد مختلفی در زندگی می‌تواند باعث ایجاد اضطراب در فرد شود. اگر فکر می‌کنید در شرایط پر استرسی قرار دارید، ما راه حل هایی برای شما داریم.
1394/10/11 جمعه
در آلودگی هوا چه بخوریم؟
به گفته یک متخصص تغذیه، خوردن سیب، کدو تنبل، کاهو و کلم بروکلی در خنثی کردن اثرات مضر رادیکال‌های آزاد ناشی از آلودگی‌های هوا بسیار تاثیرگذار است.
123456>>>

نسخه قابل چاپ

 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


مجری سایت : شرکت سیگما