خبر ویژه
1396/2/19 سه شنبه
آغاز ثبت نام دوره های ویژه کارکنان قرارداد مدت موقت
ثبت نام دوره های آموزشی و تمرینی ورزش کارکنان قرارداد مدت موقت شاغل در شرکت ملی نفت و واحدهای ستادی وزارت نفت آغاز شد.
1395/11/15 جمعه
اظهار نظر اعضای شورای عالی ورزش در حاشیه المپیاد
رئیس و اعضای شورای مرکزی ورزش وزارت نفت، پس از پایان دهمین المپیاد سراسری کارکنان مرد به اظهارنظر در خصوص این مسابقات و اهداف پیش روی ورزش در این وزارتخانه پرداختند.
1395/11/3 يكشنبه
لزوم توسعه فعالیت‌های سلامت محور در حوزه ورزش
بیژن زنگنه، وزیر نفت در پیامی به مناسبت المپیاد ورزشی سراسری کارکنان مرد وزارت نفت که در آبادان در حال برگزاری است، خطاب به فعالین حوزه ورزش صنعت نفت تأکید کرد تا با الهام از راهبردهایی که در این زمینه تدوین و ابلاغ شده است، بیش از گذشته به فعالیت‌های سلامت محور اهتمام ورزند.
1395/10/28 سه شنبه
سکوهای دریایی به امکانات ورزشی تجهیز می‌شود
به دنبال دستور دکتر کریم سلحشور، معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و رئیس شورای مرکزی ورزش و پس از بازدید کارگروه ارزیابی عملکرد اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت از سکوهای دریایی شرکت نفت و گاز پارس؛ به زودی تجهیزات ورزشی مطلوب و متناسب با فضای مذکور طبق استانداردهای خاص در سکوهای دریایی تعبیه خواهد شد.
1395/7/17 شنبه
بازدید کمیته ارزیابی عملکرد از پالایشگاه گاز ایلام
بر اساس مصوبه شورای عالی ورزش وزارت نفت و با دستور و حکم دکتر کریم سلحشور، رئیس شورای مرکزی ورزش وزارت نفت، معاونت ارزیابی عملکرد اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی آغاز به کار کرد.
1395/6/17 چهارشنبه
راه‌اندازی دبیرخانه المپیادهای ورزشی وزارت نفت
دبیرخانه دائمی المپیادهای ورزشی صنعت نفت در اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی راه‌اندازی خواهد شد.
1395/1/27 جمعه
پتروشیمی جام قهرمانی را بالای سر بُرد/ پالایش نفت آبادان نایب قهرمان شد
تیم پتروشیمی بندرامام با ثبت چهارمین پیروزی در فینال 7گانه ، قهرمانی لیگ برتر بسکتبال آقایان کشور را از آن خود کرد و سومین قهرمانی اش در لیگ را جشن گرفت.
1395/1/22 يكشنبه
تجلیل از مدیر کل ورزش وزارت نفت به عنوان مدیر برتر
مدیر کل ورزش وزارت نفت در چهارمین همایش تجلیل از مدیران برتر ورزش ایران، به عنوان مدیر برتر ورزش نهادهای کشور مورد تجلیل قرار گرفت.
1394/12/19 چهارشنبه
انتصاب 2بانوی نفتی به عضویت شورای مرکزی ورزش
بیژن زنگنه، وزیر نفت، طی احکامی جداگانه، لیلا بهرامی و زهره زارع‌چیان را به عنوان عضو شورای مرکزی ورزش وزارت نفت منصوب کرد.
1394/11/19 دوشنبه
دعوت مدیر کل ورزش از مردم برای حضور در ورزشگاه
مدیر کل ورزش وزارت نفت و دبیر شورای مرکزی ورزش، در پیامی ضمن دعوت از مردم ورزش‌دوست کشورمان جهت حضور در ورزشگاه آزادی، از آن‌ها خواست تا حامی تیم نفت ایران در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا باشند.
123456789>>>

نسخه قابل چاپ

 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


مجری سایت : شرکت سیگما