خبر ویژه
1396/9/4 شنبه
پیام وزیر نفت به مناسبت برگزاری المپیاد ورزشی بانوان
وزیر نفت به مناسبت برگزاری المپیاد سراسری بانوان بالای 26 سال صنعت نفت که ششم آذر ماه آغاز می شود، طی پیامی بر نقش بی بدیل بانوان در شکل گیری الگوهای مثبت در خانواده تأکید کرد.
1396/7/12 چهارشنبه
ایران قهرمان مسابقات ووشو قهرمانی جهان شد
تیم ملی ووشوی ایران با سرمربیگری حسین اوجاقی، چهره شاخص ورزش وزارت نفت برای نخستین بار عنوان نخست مسابقات قهرمانی جهان را به دست آورد و به سلطه طولانی مدت چینی ها در این رشته پایان داد.
1396/6/24 جمعه
شاهکارِ پارس جنوبی در جم
تیم فوتبال پارس جنوبی که از آغاز مسابقات لیگ برتر عملکرد مطلوبی داشته است، موفق شد در هفته ششم لیگ در مصاف با استقلال به برتری برسد.
1396/4/31 شنبه
تسلیت اداره کل به فاطمه تندگویان
مدیر کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت، درگذشت همسر گرامی فاطمه تندگویان، مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده را تسلیت گفت.
1396/2/19 سه‌شنبه
آغاز ثبت نام دوره های ویژه کارکنان قرارداد مدت موقت
ثبت نام دوره های آموزشی و تمرینی ورزش کارکنان قرارداد مدت موقت شاغل در شرکت ملی نفت و واحدهای ستادی وزارت نفت آغاز شد.
1395/11/15 جمعه
اظهار نظر اعضای شورای عالی ورزش در حاشیه المپیاد
رئیس و اعضای شورای مرکزی ورزش وزارت نفت، پس از پایان دهمین المپیاد سراسری کارکنان مرد به اظهارنظر در خصوص این مسابقات و اهداف پیش روی ورزش در این وزارتخانه پرداختند.
1395/11/3 يكشنبه
لزوم توسعه فعالیت‌های سلامت محور در حوزه ورزش
بیژن زنگنه، وزیر نفت در پیامی به مناسبت المپیاد ورزشی سراسری کارکنان مرد وزارت نفت که در آبادان در حال برگزاری است، خطاب به فعالین حوزه ورزش صنعت نفت تأکید کرد تا با الهام از راهبردهایی که در این زمینه تدوین و ابلاغ شده است، بیش از گذشته به فعالیت‌های سلامت محور اهتمام ورزند.
1395/10/28 سه‌شنبه
سکوهای دریایی به امکانات ورزشی تجهیز می‌شود
به دنبال دستور دکتر کریم سلحشور، معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و رئیس شورای مرکزی ورزش و پس از بازدید کارگروه ارزیابی عملکرد اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت از سکوهای دریایی شرکت نفت و گاز پارس؛ به زودی تجهیزات ورزشی مطلوب و متناسب با فضای مذکور طبق استانداردهای خاص در سکوهای دریایی تعبیه خواهد شد.
1395/7/17 شنبه
بازدید کمیته ارزیابی عملکرد از پالایشگاه گاز ایلام
بر اساس مصوبه شورای عالی ورزش وزارت نفت و با دستور و حکم دکتر کریم سلحشور، رئیس شورای مرکزی ورزش وزارت نفت، معاونت ارزیابی عملکرد اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی آغاز به کار کرد.
1395/6/17 چهارشنبه
راه‌اندازی دبیرخانه المپیادهای ورزشی وزارت نفت
دبیرخانه دائمی المپیادهای ورزشی صنعت نفت در اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی راه‌اندازی خواهد شد.
12345678910>>>

نسخه قابل چاپ

 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما