مصاحبه
1396/8/17 چهارشنبه
برای امام حسین(ع) همیشه وقت دارم
تیم پارس جنوبی جم از ابتدای فصل جاری لیگ برتر به عنوان پدیده لیگ شناخته می‌شود؛ تیمی که در اولین سال حضورش در این مسابقات صدر جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است.
1396/7/2 يكشنبه
خوشحالیِ قاسمی از کسب مدال پس از مصدومیت
رضا قاسمی، دونده دوی سرعت ایران و مقام سوم دوی 60 متر بازی های داخل سالن آسیا پس از کسب مدال برنز اظهار داشت: « مدتی بود به علت مصدومیتم نمی توانستم در مسابقات شرکت کنم و خوشحالم که توانستم پس از رهایی از مصدومیت به مدال بازی ها دست یابم. شکر خدا مدال گرفتم و از رکوردم هم راضی هستم.»
1396/4/4 يكشنبه
وزارت نفت، پیشتاز ورزش کشور
نگاهی کلی به کارنامه فعالیت‌های ورزشی وزارت نفت چه در حوزه همگانی و چه در حوزه قهرمانی، کافی است تا این وزارتخانه را پیشتاز عرصه ورزش کشور بدانیم. ورزش وزارت نفت، با تمامی اهداف و سیاست‌هایی که دنبال می‌کند، می‌تواند به عنوان الگویی در ورزش کشور مبدل شود و دیگر دستگاه‌ها هم جهت نیل به اهدافی همچون سلامت و ارتقای انگیزه کارکنان خود می‌توانند از تجربیات ارزشمند ورزش نفت بهره ببرند.
1395/12/11 چهارشنبه
ورزش در برنامه موظف کارکنان نفت قرار خواهد گرفت
مصطفی هاشمی طباء، عضو شورای مرکزی ورزش وزارت نفت در خصوص مصوبات شورای مذکور اظهار داشت: مصوبات شورای مرکزی ورزش وزارت نفت به گونه‌ای است که ورزش را به طور کامل در مسیر همگانی شدن قرار می‌دهد و برنامه‌ریزی‌ها در مسیری پیش می‌رود که به زودی ورزش به عنوان برنامه موظف کارکنان تلقی خواهد شد.
1395/11/23 شنبه
حضور بی‌سابقه چهره‌های ورزشی در المپیاد دهم
دهمین دوره المپیاد سراسری کارکنان مرد صنعت نفت که چندی پیش در آبادان برگزار شد، ویژگی‌های قابل تأملی داشت.
1395/11/15 جمعه
اظهار نظر اعضای شورای عالی ورزش در حاشیه المپیاد
رئیس و اعضای شورای مرکزی ورزش وزارت نفت، پس از پایان دهمین المپیاد سراسری کارکنان مرد به اظهارنظر در خصوص این مسابقات و اهداف پیش روی ورزش در این وزارتخانه پرداختند.
1395/4/14 دوشنبه
بختیاری‌زاده به تنهایی نمی‌تواند معجزه ‌کند!
سهراب بختیاری‌زاده، سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان که به تازگی هدایت این تیم را به دست گرفته، به سایت اداره کل ورزش وزارت نفت گفت: از اینکه هدایت تیمی را به عهده گرفتم که در منطقه‌ای فوتبال خیز فعالیت می‌کند و چهره‌های سرشناسی را به جامعه فوتبال کشور معرفی کرده است، خوشحالم.
1395/2/27 دوشنبه
اظهار نظر آبادانی‌ها پیش از دیدار نفت و فجرسپاسی
حساس ترین دیدار هفته پایانی لیگ دسته یک فوتبال کشور تا دقایقی دیگر با حضور نماینده آبادان و شیراز در استادیوم تختی برگزار می شود و چهره تیمی که به لیگ بزرگان راه پیدا می کند، مشخص خواهد شد.
1395/2/4 شنبه
خیلی از آبادانی‌ها نمی‌دانند شهر، تیم فوتسال بانوان دارد!/ فوتسال پسرانه نیست!
سرمربی تیم پالایش نفت آبادان پس از پایان مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان کشور و کسب عنوان چهارمی تیمش اظهار داشت: از 15 بازیکن تیم، 10 نفر آبادانی هستند و خوشبختانه از بازیکنان خوب و با تکنیک تیم محسوب می شوند. اگر در ابتدای فصل با مصدومیت چند بازیکن کلیدی تیم مواجه نبودم، به طور حتم پله های بالاتری نصیبمان می شد.
1395/1/25 چهارشنبه
یازدهمین پنالتی ام را گل کردم/ حق آبادان است که لیگ برتری شود/ پاس را ببریم، قول صعود می دهم
طعم حضور در لیگ برتر را با تیم نفت آبادان چشیده و این روزها مثل دیگر اعضای تیم در رویای رسیدن دوباره به لیگ بزرگان است.
1234>>>

نسخه قابل چاپ

 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


مجری سایت : شرکت سیگما