مصاحبه
1396/4/4 يكشنبه
وزارت نفت، پیشتاز ورزش کشور
نگاهی کلی به کارنامه فعالیت‌های ورزشی وزارت نفت چه در حوزه همگانی و چه در حوزه قهرمانی، کافی است تا این وزارتخانه را پیشتاز عرصه ورزش کشور بدانیم. ورزش وزارت نفت، با تمامی اهداف و سیاست‌هایی که دنبال می‌کند، می‌تواند به عنوان الگویی در ورزش کشور مبدل شود و دیگر دستگاه‌ها هم جهت نیل به اهدافی همچون سلامت و ارتقای انگیزه کارکنان خود می‌توانند از تجربیات ارزشمند ورزش نفت بهره ببرند.
1395/12/11 چهارشنبه
ورزش در برنامه موظف کارکنان نفت قرار خواهد گرفت
مصطفی هاشمی طباء، عضو شورای مرکزی ورزش وزارت نفت در خصوص مصوبات شورای مذکور اظهار داشت: مصوبات شورای مرکزی ورزش وزارت نفت به گونه‌ای است که ورزش را به طور کامل در مسیر همگانی شدن قرار می‌دهد و برنامه‌ریزی‌ها در مسیری پیش می‌رود که به زودی ورزش به عنوان برنامه موظف کارکنان تلقی خواهد شد.
1395/11/23 شنبه
حضور بی‌سابقه چهره‌های ورزشی در المپیاد دهم
دهمین دوره المپیاد سراسری کارکنان مرد صنعت نفت که چندی پیش در آبادان برگزار شد، ویژگی‌های قابل تأملی داشت.
1395/11/15 جمعه
اظهار نظر اعضای شورای عالی ورزش در حاشیه المپیاد
رئیس و اعضای شورای مرکزی ورزش وزارت نفت، پس از پایان دهمین المپیاد سراسری کارکنان مرد به اظهارنظر در خصوص این مسابقات و اهداف پیش روی ورزش در این وزارتخانه پرداختند.
1395/4/14 دوشنبه
بختیاری‌زاده به تنهایی نمی‌تواند معجزه ‌کند!
سهراب بختیاری‌زاده، سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان که به تازگی هدایت این تیم را به دست گرفته، به سایت اداره کل ورزش وزارت نفت گفت: از اینکه هدایت تیمی را به عهده گرفتم که در منطقه‌ای فوتبال خیز فعالیت می‌کند و چهره‌های سرشناسی را به جامعه فوتبال کشور معرفی کرده است، خوشحالم.
1395/2/27 دوشنبه
اظهار نظر آبادانی‌ها پیش از دیدار نفت و فجرسپاسی
حساس ترین دیدار هفته پایانی لیگ دسته یک فوتبال کشور تا دقایقی دیگر با حضور نماینده آبادان و شیراز در استادیوم تختی برگزار می شود و چهره تیمی که به لیگ بزرگان راه پیدا می کند، مشخص خواهد شد.
1395/2/4 شنبه
خیلی از آبادانی‌ها نمی‌دانند شهر، تیم فوتسال بانوان دارد!/ فوتسال پسرانه نیست!
سرمربی تیم پالایش نفت آبادان پس از پایان مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان کشور و کسب عنوان چهارمی تیمش اظهار داشت: از 15 بازیکن تیم، 10 نفر آبادانی هستند و خوشبختانه از بازیکنان خوب و با تکنیک تیم محسوب می شوند. اگر در ابتدای فصل با مصدومیت چند بازیکن کلیدی تیم مواجه نبودم، به طور حتم پله های بالاتری نصیبمان می شد.
1395/1/25 چهارشنبه
یازدهمین پنالتی ام را گل کردم/ حق آبادان است که لیگ برتری شود/ پاس را ببریم، قول صعود می دهم
طعم حضور در لیگ برتر را با تیم نفت آبادان چشیده و این روزها مثل دیگر اعضای تیم در رویای رسیدن دوباره به لیگ بزرگان است.
1394/12/8 شنبه
بدون شکست قهرمان شدیم/50درصد بازیکنان تیم گاز شرکتی هستند
سرمربی تیم بانوان گاز پس از قهرمانی تیمش در مسابقات سوپر لیگ A بسکتبال گفت: در طول مسابقات، با تمام وجود بسکتبالیست های تیم گاز را تمرین دادم و از همان ابتدا برای قهرمانی تمرین کردیم. خدا را شکر موفق شدیم قهرمانی را بدون هیچ شکستی از آن خود کنیم.
1394/11/27 سه شنبه
ضرورت کاهش فرسودگی جسم و روح بازنشستگان با ورزش/ ایجاد ساختار امور ورزش در صندوق‌های بازنشستگی از اتفاقات بزرگ سال 94 بود
اولین دوره مسابقات سراسری بازنشستگان صنعت نفت، ماه جاری در آبادان برگزار شد و بانوان و آقایان بازنشسته این وزارتخانه در 4 رشته ورزشی به مصاف حریفان‌شان رفتند. این مسابقات برای اولین بار در سطح وزارت نفت برگزار شد و در حال حاضر تمامی گروه‌های سنی نفت در رقابت‌های ورزشی ویژه خود شرکت می‌کنند.
1234>>>

نسخه قابل چاپ

 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


مجری سایت : شرکت سیگما