اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در واکنش به گزارشی با عنوان «حواشی وزارتخانه اوجی به اوج رسید» توضیحاتی برای تنویر افکارعمومی ارائه داد.

توضیحات درباره اظهارات خلاف واقع معاون وزیر کار

تاریخ ایجاد :
 ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ 

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت ضمن رد ادعاهای معاون وزیر کار، رفاه و تأمین اجتماعی در برنامه تلویزیونی جهان‌آرا درباره مجوز خشک شدن بخشی از تالاب هورالعظیم به‌دلیل فعالیت‌های نفتی و جلوگیری وزارت نفت از ورود آب به حوضچه‌ها، توضیحاتی به‌منظور تنویر افکار عمومی ارائه داد.

تاریخ ایجاد :
 ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ 

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت به گزارش خبرگزاری مهر با عنوان «ناتوانی زنگنه در تحقق برنامه تولید نفت» توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه داد و اعلام کرد: شما نیز به زعم «مغزهای متفکرتان» احتمالاً عقیده دارید تحریم‌ها اثری بر اقتصاد کشور نداشته است! تحریم برای صنعت نفت یک سم مهلک است که متاسفانه برعکس الگوی فکری کاغذی شما، در عالم واقعیت امکان تبدیل کردن این آفت به فرصت وجود ندارد.

وزارت نفت با توجه به شبهاتی که این روزها درباره تاسیس پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز در فضای مجازی به مخاطبان عرضه شده است، لازم می داند توضیحاتی را به استحضار علاقه‌مندان برساند.

وزارت نفت در واکنش به صحبت‌های اخیر هدایت‌اله خادمی که در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرده است، توضیحاتی ارائه داد و اعلام کرد که منتقدان وزارت نفت پیش از تنظیم مصاحبه‌ها و نقدها، آمار عملکرد هشت‌ساله این ‌وزارتخانه را مرور کنند

وزارت نفت در واکنش به صحبت‌های اخیر هدایت‌اله خادمی که در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرده است، توضیحاتی ارائه داد و اعلام کرد که منتقدان وزارت نفت پیش از تنظیم مصاحبه‌ها و نقدها، آمار عملکرد هشت‌ساله این ‌وزارتخانه را مرور کنند.

   


  • اطلاعیه ها
       
  • انتصابات
  • جوابیه ها

گروه دورانV6.0.19.0