• تاريخ :
   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ 
 • تعداد بازدید : 81
اهم خدمت رسانی صنعت نفت به زائرین اربعین حسینی
همزمان با برپایی راهپیمایی شکوهمند اربعین حسینی، صنعت نفت در قالب عمل به مسئولیت های اجتماعی به عموم زائران در وجوه مختلف سوخت رسانی، موکب داری، بهداشت و درمان و ...خدمت رسانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، با اعلام تخصیص اعتبار ویژه شرکت ملی نفت ایران به توسعه و تکمیل زیر ساخت های تردد زائرین اربعین حسینی خدمت رسانی صنعت نفت به راهپیمایی باشکوه اربعین رسما آغاز شد و شرکت های تابعه وزارت نفت در مناطق مختلف در قالب مسئولیت های اجتماعی به انجام وظایف محوله پرداختند.


 اهم خدمات به شرح ذیل است:

* ویزیت، اهدای دارو، سرم‌تراپی، پانسمان، تست فشار خون و قند خون از سوی بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور در مرزهای خسروی و مهران به‌صورت ۲۴ ساعته در موکب اباعبدالله‌الحسین(ع)

*استقرار 14 سوخت‌رسان‌ سیار در مبادی خروجی زائران اربعین  (۲ دستگاه در مرز خسروی، ۵ دستگاه در مرز مهران، ۲ دستگاه در اهواز، ۲ دستگاه در شلمچه، یک دستگاه در خرمشهر، یک دستگاه در مرز تمرچین و یک دستگاه در مرز باشماق)

* اختصاص سهمیه سوخت اضافی برای 3500 اتوبوس بین شهری

* تامین سوخت موردنیاز موکب‌های درون کشور و نجف و کربلا با پیش‌بینی تعداد کپسول‌های مورد نیاز گاز مایع. همچنین توزیع بیش از ۶۰ هزار کیلوگرم گاز مایع در مناطق مرزی

*ساخت 4 هزار  و 900 متر سوله دائمی در مبادی خروجی غرب کشور  

*توزیع روزانه 7 هزار غذا میان زائران

*استقرار ۱۳۷ دستگاه خودرو و تجهیزات عملیاتی بالغ بر ۶۴۹ دستگاه - روز در مرز چذابه

*استقرار 40 دستگاه انواع کانکس شامل مسکونی، اداری، آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی برای خدمات‌دهی به زائران در موقعیت پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه

*اختصاص حدود ۷۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال زائرانی از مرز زمینی به اهواز

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  آخرین خبرها[~cls=~]

  Douran Portal
  لطفا صبر کنید ...

  tts[~cls=~]
  V6.0.19.0