• تاريخ :
   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ 
 • تعداد بازدید : 296
قدردانی رئیسی از مسئولیت‌پذیری اجتماعی نفت در خوزستان
رئیس‌جمهوری از وزارت نفت که همسو با عمل به مسئولیت‌ اجتماعی خود اعتبار قابل‌توجهی به‌ویژه برای استان خوزستان تخصیص داده است، قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، سیدابراهیم رئیسی، روز چهارشنبه (یکم دی‌ماه) در نشست هیئت دولت با تأکید بر ضرورت همکاری و هم‌افزایی دولت و مجلس در مسیر حل مشکلات کشور گفت: مهم‌ترین راهکار ایجاد این هم‌افزایی در همکاری دولت و مجلس، رابطین پارلمانی دستگاه‌های اجرایی هستند.

وی با تأکید بر ضرورت هماهنگی کامل در دولت در زمینه اطلاع‌رسانی افزود: اعلام مواضع و اطلاع‌رسانی از مسائل مرتبط با دولت باید به‌طور کامل با هماهنگی سخنگوی دولت انجام شود، از سوی دیگر مدیر و محور اقدام‌ها و برنامه‌های اقتصادی دولت شخص معاون اول رئیس‌جمهوری است و هرگونه اطلاع‌رسانی درباره مباحث اقتصادی نیز باید با هماهنگی ایشان باشد.

رئیس‌جمهوری در ادامه با اشاره به کارهای خوبی که در زمینه بازسازی منطقه زلزله‌زده و اسکان مردم اندیکا در استان خوزستان انجام شده است، بر ضرورت اقدام جهادی برای تکمیل برنامه‌های بازسازی منطقه با توجه به فرارسیدن فصل سرما تأکید کرد.

رئیسی بر اهمیت اولویت‌بندی در اجرای طرح‌های نیمه‌تمام تأکید کرد و گفت: باید از وزارت نفت که همسو با عمل به مسئولیت اجتماعی خود اعتبار قابل‌توجهی به‌ویژه برای استان خوزستان تخصیص داده است، قدردانی کنم. با وجود این، مسئله آب و فاضلاب خوزستان از اولویت‌های مشکلات استان است که آنچنان که باید برای برطرف شدن آن عمل نشده و لازم است در این زمینه گام‌های مؤثرتری برداشته شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  آخرین خبرها[~cls=~]

  Douran Portal
  لطفا صبر کنید ...

  V6.0.19.0