خبر ویژه

با حکم معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت:
سرپرست اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت منصوب شد

08:061399/2/20

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت در حکمی، اسماعیل کبوتران را به‌عنوان سرپرست اداره کل امور سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی این معاونت منصوب کرد.
در حکم فرزین مینو خطاب به کبوتران آمده است:


«با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست اداره کل امور سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی» منصوب می‌گردید. امید است با اجرای به‌موقع وظایف و مسئولیت‌های محوله به ویژه طرح‌های «ارتقای نظام سلامت صنعت نفت» و «بهبود وضع ورزش همگانی کارکنان و خانواده‌ها و تسهیل دسترسی آنان به اماکن ورزشی» نقشی موثر در افزایش سطح سلامت و ایجاد رضایت کارکنان و خانواده‌ها ایفا نمایید.»


مینو در حکم جداگانه‌ای از تلاش‌های غلامرضا شاه‌کرمی در مدت زمان تصدی این سمت قدردانی و وی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.

در حکم مینو خطاب به شاه‌کرمی آمده است:

«با عنایت به ابلاغیه وزیر محترم نفت به شماره ۲۹۹-۲/۲۰ مورخ ۹۷.۵.۶ درباره محدودیت چهارساله جهت عهده‌داری سمت‌های مدیریتی، به موجب این حکم به عنوان «مشاور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی» منصوب می‌گردید.
فرصت را مغتنم شمرده از خدمات جنابعالی در مدت تصدی مسئولیت مدیرکل امور سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی قدردانی و تشکر نموده و امید است با استعانت از خداوند متعال در انجام وظایف و امور محوله موفق و موید باشید.»لازم به ذکر است، اسماعیل کبوتران با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه‌ریزی ورزش، پیش از این معاون سلامت اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت بود و مسئولیت‌هایی از جمله ریاست امور ورزش شرکت نفت فلات قاره ایران، نایب رئیسی هیئت دوومیدانی استان تهران، ریاست ورزش همگانی قهرمانی و المپیادهای وزارت نفت و ... از سوابق شغلی وی محسوب می‌شود.


کبوتران که از قهرمانان ملی وزارت نفت به شمار می‌آید، عناوین و افتخارات بسیاری را هم در کارنامه ورزشی خود ثبت کرده است. بخشی از این عناوین به شرح زیر است:

قهرمان شنای نونهالان باشگاه‌های تهران

عضو تیم ملی شنا نوجوانان ایران

مقام چهارم مسابقات غرب آسیا- کویت

قهرمان مسابقات دوومیدانی باشگاه‌های کشور

قهرمان مسابقات دوومیدانی جام کازانف- قزاقستان

قهرمان مسابقات آسیایی داخل سالن – تهران

مربی تیم دوومیدانی باشگاه نفت تهران

مربی بدنساز تیم فوتبال امید استقلال

مربی بدنساز تیم والیبال نفت تهران

مربی بدنساز تیم فوتبال استقلال قزوین

مربی درجه یک والیبال

مربی درجه یک دوومیدانی

مربی شنا درجه 2

ناجی غریق درجه 2 

نسخه قابل چاپ