مصاحبه

سرمربی تیم بسکتبال بانوان گاز در گفت‌و‌گو با اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی:
نیمی از ترکیب‌ تیم‌مان شرکتی است/ به دنبال قهرمانی هستیم

13:501396/11/1

رقابت‌های مرحله پلی آف مسابقات بسکتبال سوپر لیگA بانوان، پایان هفته جاری، به میزبانی شرکت ملی گاز در مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد و تیم هایی که به این مرحله راه پیدا کرده‌اند، جهت کسب عناوین برتر به مصاف حریفانشان می‌روند.
فرانک طیاری، سرمربی تیم گاز تهران در این خصوص به سایت اداره کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت گفت: دیدار اول‌مان با سیاه‌جامگان مشهد است و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم پیروز میدان باشیم.

به گفته سرمربی تیم گاز، نیمی از ترکیب تیم را بازیکنان شرکتی تشکیل می‌دهند که با کمترین بودجه دور هم جمع شده‌اند: امسال شاهد فعالیت بازیکنان جوان در تیم هستیم که نیمی از آن‌ها شرکتی هستند. تیم آینده‌دار و خوبی داریم و امیدوارم پس از پایان این مرحله به عنوان یکی از 4 تیم برتر کشور شناخته شویم. قطعاً به دنبال قهرمانی هستیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

طیاری در خصوص حضور تماشاگران در محل برگزاری مسابقاتِ حساس سوپر لیگ A بانوان اظهار داشت: استقبال تماشاگران از مسابقات بسکتبال بانوان در مقایسه با گذشته افزایش چشمگیری داشته است، اما تصور می‌کنم هنوز جای تبلیغات در این زمینه خالی است. به ویژه در مورد آکادمی‌ها. افرادی که تازه فعالیت‌شان را در بسکتبال آغاز کردند، با تماشای مسابقات سوپرلیگ می‌توانند از تجربه حرفه‌ای‌ها بهره ببرند.

نسخه قابل چاپ