English site
جمعه 22 آذر 1398   05:52:48
|           RSS
1398/9/17 يكشنبه
به طور قاطع از ورود شرکت های دانش بنیان در زمینه های مختلف صنعت نفت حمایت می کنم
وزیر نفت گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان می‎توانند به جز مسائل فنی و مهندسی، در بسیاری از زمینه‌های دیگر نیز به صنعت نفت کمک کنند و کار را جلو ببرند. این آغاز کار است و پایان راه نیست و من نیز به‌طور قاطع از این روند حمایت می‌کنم.
1398/9/16 شنبه
توافق اوپک و غیر اوپک برای تعمیق کاهش 503 هزار بشکه ای نفت
تولیدکنندگان عضو اوپک و غیراوپک بر تعمیق کاهش عرضه روزانه ۵۰۳ هزار بشکه توافق کردند، کشورهای عضو و غیرعضو اوپک با منابع ثانویه به‌عنوان مرجع اعلام تولید نفت موافقت کردند، میعانات گازی و مایعات گازی از محاسبه تولید نفت‌خام کشورهای غیرعضو اوپک هم کنار گذاشته شد، وزیر انرژی الجزایر به عنوان رئیس دوره‌ای اوپک براساس حروف الفبا انتخاب شد و در نهایت ایران نائب رئیس هیئت عامل اوپک شد.
1398/9/12 سه‌شنبه
چگونه به بزرگ‌ترین تولیدکننده بنزین اوپک تبدیل شدیم؟
تکمیل و بهره‌برداری ستاره خلیج‌فارس به‌عنوان بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی دنیا، اجرا و تکمیل طرح‌های مهم توسعه پالایشگاهی کشور در سال‌های اخیر و به دنبال آن، تولید و توزیع سراسری سوخت پاک در کشور از جمله مهم‌ترین اقدام‌های دولت در سال‌های اخیر برای توسعه صنایع پالایشی بوده است که کشور را از یک واردکننده بنزین به بزرگ‌ترین تولیدکننده بنزین اوپک تبدیل کرد.
1398/8/20 دوشنبه
«نام‌آوران»؛ نام دومین مخزن بزرگ نفتی ایران
وزیر نفت نام میدان نفتی تازه کشف شده را که رئیس جمهوری دیروز از آن خبر داد «نام‌آوران» اعلام کرد و گفت: این میدان دومین مخزن بزرگ کشف‌شده در ایران است.
1398/8/19 يكشنبه
کشف میدان نفتی جدید در استان خوزستان
رئیس‌جمهوری از کشف میدان نفتی جدیدی در حدفاصل بستان تا امیدیه (استان خوزستان) خبر داد و حجم ذخایر نفت درجای این میدان را بالغ بر ۵۳ میلیارد بشکه اعلام کرد.
1398/8/18 شنبه
قدردانی از وزارت نفت برای بهترین عملکرد در مقابله با حملات سایبری
در هشتمین همایش ملی پدافند غیرعامل، به دلیل موفقیت وزارت نفت در مقابله با حمله‌های سایبری از بیژن زنگنه، وزیر نفت قدردانی شد.
1398/8/14 سه‌شنبه
حمایت از سازندگان داخلی با ایجاد بازار کار
وزیر نفت بهترین حمایت از شرکت‌ها و سازندگان داخلی را فراهم کردن بازار کار برای آنها عنوان کرد و گفت: برای ایجاد اشتغال نیازمند سرمایه‌گذاری هستیم.
1398/8/12 يكشنبه
ایران و ارمنستان درباره صادرات گاز مذاکره کردند
وزیر نفت، صادرات گاز ایران به ارمنستان و دریافت برق از این کشور را محور مذاکره با وزیر مدیریت منطقه‌ای و زیرساخت‌های ارمنستان عنوان کرد.
1398/8/1 چهارشنبه
دیدار و گفت‌وگوی وزیر نفت با فعالان بخش خصوصی
وزیر نفت با کارآفرینان، فعالان و مدیران بخش خصوصی دیدار و گفت‌وگو کرد.
1398/7/21 يكشنبه
کشف یک میدان گازی جدید در جنوب استان فارس
یک میدان گازی جدید در جنوب استان فارس با ذخیره گاز درجای ۱۹ تریلیون فوت مکعب (۵۴۰ میلیارد مترمکعب) کشف شد که ۱۳ تریلیون فوت مکعب آن قابل برداشت است.
1398/7/20 شنبه
وزارت نفت و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
وزارت نفت و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با هدف استفاده از محصولات و خدمات مبتنی بر فناوری‌های نانو برای رفع نیازهای صنعت نفت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
1398/7/16 سه‌شنبه
مقاومت صنعت نفت در برابر ضربه‌های تحریم‌ها
وزیر نفت با اشاره به اینکه هر چند سال یک بار ضربه‌های کشنده‌ای به صنعت نفت ایران وارد می‌شود، گفت: به هر حال تحریم‌ها بزرگ‌ترین ضربه‌ها را به صنعت نفت وارد می‌کنند و جایگاه جهانی ما را کاهش می‌دهند؛ گرچه ما مقاومت می‌کنیم.
1398/7/14 يكشنبه
پتروپارس فاز ۱۱ را به طور کامل توسعه می‌دهد
وزیر نفت از کناره‌گیری سی‌ان‌پی‌سی‌آی چین از طرح توسعه فاز ۱۱ میدان گازی پارس جنوبی خبر داد و گفت: شرکت پتروپارس این فاز را به‌طور کامل توسعه می‌دهد.
1398/7/13 شنبه
وزیر نفت بر ضرورت همکاری اعضای جی‌یی‌سی‌اف تاکید کرد
وزیر نفت در بیست و یکمین نشست وزارتی مجمع کشورهای صادرکننده گاز (GECF) بر ضرورت همکاری‌ها میان اعضای این نهاد بین‌المللی تاکید کرد.
1398/7/10 چهارشنبه
وزیر نفت: تحریم‌های آمریکا علیه ملت و مردم ایران است
وزیر نفت گفت: آمریکایی‌ها می‌گویند ما دوست مردم ایران هستیم و با دولت ایران مشکلاتی داریم، در حالی که این ادعای آنها درست نیست و تحریم‌ها علیه ملت و مردم ایران است و آنان را در تنگنا قرار می‌دهد.
1398/7/10 چهارشنبه
زنگنه: در روسیه خواهم گفت بازار انرژی باید غیرسیاسی اداره شود
وزیر نفت در بدو ورود به مسکو گفت: در تبیین مواضع خود در روسیه تاکید خواهم کرد که بازار انرژی باید غیرسیاسی باشد تا از دخالت‌های یکجانبه و غیرقانونی در آن جلوگیری شود.
1398/7/10 چهارشنبه
شهادت می‌دهم فداکاری کارکنان نفت مانند رزمندگان دوران جنگ است
وزیر نفت با بیان اینکه هدف به صفر رساندن صادرات نفت ایران با فداکاری مدیران و کارکنان صنعت نفت، محقق نشده است و نخواهد شد، گفت: شهادت می‌دهم همکاران فعال در این بخش‌ها با همان روحیه فداکاری رزمندگان دوران جنگ تحمیلی کار می‌کنند.
1398/7/8 دوشنبه
قراردادهای ساخت الکتروپمپ‌های طرح ملی گوره - جاسک امضا شد
قراردادهای ساخت ۵۰ پمپ مورد نیاز طرح راهبردی انتقال نفت خام گوره - جاسک با ارزش تقریبی ۴۸ میلیون یورو، بین شرکت مهندسی و توسعه نفت و شرکت‌های پمپ‌های صنعتی ایران، پمپیران و پتکو امضا شد.
1398/7/6 شنبه
پیام وزیر نفت به مناسبت روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی
وزیر نفت در پیامی «روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی» را تبریک گفت و تاکید کرد: همه شرکت‌ها و تاسیسات صنعت نفت در شرایطی که تحریم‌ها صنعت نفت را نشانه گرفته است، در برابر تهدیدهای فیزیکی و سایبری هوشیاری کامل داشته باشند.
1398/7/2 سه‌شنبه
دیدار وزرای نفت ایران و سوریه در تهران
وزیر نفت کشورمان و وزیر نفت و منابع معدنی سوریه در تهران دیدار و بر توسعه همکاری ها میان دو کشور تاکید کردند.
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 216416
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768