پیام وزیر نفت به مناسبت هفته بسیج مستضعفین

تفکر بسیجی گره بسیاری از مشکلات پیچیده را گشوده است

وزیر نفت در پیامی ضمن گرامیداشت چهل و دومین سالروز تشکیل بسیج گفت: تفکر بسیجی گره بسیاری از مشکلات و مسائل بعضا بغرنج و پیچیده را گشوده است.
news
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، متن پیام جواد اوجی به شرح زیر است:

«فرارسیدن چهل و دومین سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان رهبر فقید و عظیم‌الشان انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه را گرامی می‌دارم.

آنچه که مسلم است با پیروزی انقلاب اسلامی، جبهه کفر و اسکتبار جهانی دشمنی و کینه خود با این انقلاب نوپا و نظام برآمده از آن را آشکار کرد و با انواع خصومت‌ها و ترفندها ازجمله تحمیل جنگ تلاش کرد به زعم خود این انقلاب مردمی و بزرگ را از رسیدن به اهداف و آرمان‌های بزرگ خود بازدارد. پایمردی‌های مجاهدانه بسیج در کنار سایر نیروهای نظامی و مردمی، توطئه دشمنان را در نطفه خفه کرد و آنان را در رسیدن به اهداف پلید و شوم خود ناکام گذاشت.

بسیج در تمام مراحل و بزنگاه‌های مهم و تأثیرگذار کشور به فرمان مقتدا و رهبر عظیم‌الشان خویش حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (دامت برکاته) حضور مقتدرانه داشته و تفکر بسیجی گره بسیاری از مشکلات و مسائل بعضا بغرنج و پیچیده را گشوده است. بسیجیان سرافراز صنعت نفت کشور نیز با عزمی جزم در دفاع از کشور در دوران هشت سال دفاع مقدس خوش درخشیدند و با تقدیم بیش از یک‌هزار شهید رسالت تاریخی خود را در راه عظمت و اقتدار میهن اسلامی به انجام رساندند.

همچنین این عزیزان در دوران بازسازی صنعت نفت و ترمیم خرابی‌های به‌جامانده از جنگ و نیز توسعه این صنعت بزرگ ایفای نقش کردند و با حضور پرشور و مقتدرانه در جبهه‌های فنی - صنعتی و اقتصادی، دشمنان این ملت را در تضعیف پایه‌های اقتصادی کشور مأیوس کردند.

 امروز هم هم‌راستا با اهداف و برنامه‌های دولت سیزدهم مطمئنا همه کارکنان و متخصصان بسیجی وزارت نفت، توان، کارایی و شایستگی خود را در تحقق اهداف توسعه‌ای و صیانت از صنعت نفت به منصه ظهور خواهند رساند.

اینجانب با تبریک هفته بسیج مستضعفین به عموم بسیجیان کشور و به ویژه بسیجیان صنعت نفت مزید توفیقات همگان را در جهت پیشرفت و اعتلای میهن اسلامی از خداوند منان خواستارم.»
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
    اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی