زنگنه: به آینده شرکت‌های دانش‌بنیان امیدوارم

وزیر نفت در حاشیه بازدید از بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین المللی نفت تهران گفت: به آینده شرکت‌های دانش‌بنیان بسیار امیدوارم.
news
بیژن زنگنه روز جمعه (سوم بهمن‌ماه) در حاشیه بازدید از بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با اشاره به اینکه به آینده شرکت‌های دانش‌بنیان بسیار امیدوارم و بسیار به این شرکت‌ها فکر کرده‌ام، گفت: ایجاد پارک فناوری نفت و گاز ری، صندوق پژوهش و فناوری و تعریف پروژه‌های پیشران ازسوی وزارت نفت بسیار به این شرکت‌ها کمک و آنها را فعال می‌کند.
وی با بیان اینکه دانش‌بنیان‌ها، شرکت‌های بسیار خوبی برای آینده صنعت نفت ایران هستند و اهداف توسعه آنها در سال‌های آینده محقق می‌شود، افزود: این شرکت‌ها در بخش‌های پیچیده خدمات مهندسی ایفای نقش می‌کنند.
وزیر نفت با تأکید بر اینکه همکاری صنعت نفت با دانشگاه‌ها طبق قراردادها در حال انجام است و فقط باید کمک کرد که تعهدهای طرفین درست و به‌موقع انجام شود، ادامه داد: دانش‌بنیان‌ها بیشتر باید با مدیریت پارک فناوری نفت و گاز ری و صندوق پژوهش و فناوری در ارتباط باشند و وزارت نفت هم از آنها حمایت می‌کند.
وزیر نفت پس از گشایش بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، بیش از سه ساعت از سالن‌های ۳۱A، ۱۰ و ۱۱ و ۶ و ۷ که شرکت‌های دانش‌بنیان و سازندگان داخلی در آنجا غرفه برپا کرده‌اند بازدید کرد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
    اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی