صفحه اصلی            معرفی ستاد        اخبار            تماشاخانه        آپارات        ارتباط با ما         نقشه سایت
وزارت نفت هنوز در خدمت سیل‌زدگان است
22 خرداد 1398
نماینده مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در ستاد مدیریت بحران خوزستان گفت: سومین و چهارمین محموله کمک‌های اهدایی کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز مسجدسلیمان و گچساران به هلال احمر خوزستان تحویل شدمحمد خانچی به هزار و ۲۰۰ بسته موادغذایی برای توزیع در میان سیل‌زدگان خوزستانی اشاره کرد و با بیان اینکه این مرسوله شامل اجناس شوینده و خوراکی است، افزود: برنج، خرما، رب گوجه، تن ماهی، کنسرو، قند، شکر، چای، عدس، لپه و لوبیا از مهم‌ترین اقلام ارسالی به مناطق سیل‌زده است.

وی اظهار کرد: این اجناس به ارزش بیش از ۲ میلیارد ریال از سوی کارکنان شرکت‌های نفت‌ و گاز مسجدسلیمان و نفت‌ و گاز گچساران تهیه و ازسوی بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان بسته‌بندی و برای تحویل به سیل‌زدگان در اختیار هلال احمر قرار داده شد.

 نماینده مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در ستاد مدیریت بحران خوزستان گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها، این میزان بسته غذایی از سوی هلال احمر و به‌منظور توزیع در مناطق بخش مرکزی اهواز از جمله الهایی، باوی، کارون و شهرستان حمیدیه در اختیار فرمانداری‌های مناطق قرار داده می‌شود.

بر اساس این گزارش، دو محموله از کمک‌های اهدایی کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت‌ و گاز مارون و کارون نیز اردیبهشت و خردادماه امسال در میان سیل‌زدگان توزیع شد.

عكس هاي مرتبط :
^